Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

[WinAPI] Scrollbar w LISTBOX-ie

Ostatnio zmodyfikowano 2011-06-21 15:51
Autor Wiadomość
szyx_yankez
» 2011-06-21 15:43:12
Angielski to podstawa, jakieś 90% informacij o programowaniu jest w tym wlaśnie języku.
Więc nie marudź, tylko naucz się Angielskiego lub użyj translatora.
P-34401
Mrowqa
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2011-06-21 15:51:16
Akurat angielski jak na siebie dobrze umie - choć raz się cieszę, że mam strasznie wymagającą nauczycielkę :D Tak po za tym myślisz, że jak MSDN sprawdzam ?? :D Translate google najlepszy :P ( w każdym razie - dla mnie jedyny jaki używam ^^ ).

Google is your friend.
heh ... ile ja się tego o google osłyszałem :P Mimo tego, że ciągle go używam ^^

/edit:
działa, ale jest problem ;/ Tzn jeśli użyję scrollbara to on się źle odmalowywuje - pusty obszar maluje na czarno i jeśli wyraz jest krótszy to pozostaje z poprzednie go coś. Gdy namierze to dobrze się maluje. Wiecie co to może być ?? ;/

PD dodam, że gdy wyłączę manifest to dobrze się odmalowywuje LISTBOX, ale ( nie licząc tego, że chce ten manifest !! ) to w tym LISTBOX-ie scrollbar jest taki jak z manifestem. ( tzn bez manifestu kontrolki wyglądają jak ze starych wersji Windowsa, a nie tego co ma się zainstalowanego - a ja wolę ten ładniejszy wygląd - nie bez powodu się męczyłem nad detalami interfejsu ^^ ).

Pozdrawiam,
Mrowqa
P-34404
1 « 2 »
Poprzednia strona Strona 2 z 2