Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

[IDE] Brak wszystkich... dll? - Visual Studio Express 2010.

Ostatnio zmodyfikowano 2011-07-23 17:59
Autor Wiadomość
Mrowqa
» 2011-07-21 19:56:52
Może trochę późno, ale jeśli pomoże:
%SystemRoot%\system32;%SystemRoot%;%SystemRoot%\System32\Wbem;%SYSTEMROOT%\System32\WindowsPowerShell\v1.0\;C:\Program Files (x86)\Microsoft SQL Server\100\Tools\Binn\;C:\Program Files\Microsoft SQL Server\100\Tools\Binn\;C:\Program Files\Microsoft SQL Server\100\DTS\Binn\
PATH pod Win7, korzystam z VC++ 2010 ;) Dodam, że też z laptopa :P

Pozdrawiam,
Mrowqa
P-36513
MusicWarrior
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2011-07-21 20:06:58
Dzięki Mrówqa, każda pomoc jest ważna.

Sprawdziłem pierwsze lepsze dll i jest w folderze tam gdzie go szuka. Moje IDE jest ślepe... Ktoś wie jak wyprodukować mu dobre okularki?... -.-
P-36514
akwes
» 2011-07-21 20:14:37
Czyli już wiemy że nie jest to ani wina systemu ani wina zmiennej PATH.

Teraz wiemy że problem dotyczy Visual Studio, instalowałeś może wersję 2008?
Może warto sprawdzić czy na 2008 będzie taki sam problem? Drogą dedukcji i wykluczeń zawęzimy obszar poszukiwań do minimum :)

P-36515
MusicWarrior
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2011-07-22 14:16:41
Powoli powoli... Nie instalowałem tylko 2010, choć przyznam, że od poprzedniego instalowania strona microsofta w tym dziale ciut sie zmieniła... Może nie tego samego visuala pobrałem? >.<
P-36583
Mrowqa
» 2011-07-22 17:35:07
Chwileczka!
'Mrowqa Text Coder.exe': Loaded 'D:\C++\My projects\Poważne\Mrowqa Text Coder\Debug\Mrowqa Text Coder.exe', Symbols loaded.
'Mrowqa Text Coder.exe': Loaded 'C:\Windows\SysWOW64\ntdll.dll', Cannot find or open the PDB file
'Mrowqa Text Coder.exe': Loaded 'C:\Windows\SysWOW64\kernel32.dll', Cannot find or open the PDB file
'Mrowqa Text Coder.exe': Loaded 'C:\Windows\SysWOW64\KernelBase.dll', Cannot find or open the PDB file
'Mrowqa Text Coder.exe': Loaded 'C:\Program Files\AVAST Software\Avast\snxhk.dll', Cannot find or open the PDB file
'Mrowqa Text Coder.exe': Loaded 'C:\Windows\winsxs\x86_microsoft.windows.common-controls_6595b64144ccf1df_6.0.7601.17514_none_41e6975e2bd6f2b2\comctl32.dll', Cannot find or open the PDB file
'Mrowqa Text Coder.exe': Loaded 'C:\Windows\SysWOW64\msvcrt.dll', Cannot find or open the PDB file
'Mrowqa Text Coder.exe': Loaded 'C:\Windows\SysWOW64\gdi32.dll', Cannot find or open the PDB file
'Mrowqa Text Coder.exe': Loaded 'C:\Windows\SysWOW64\user32.dll', Cannot find or open the PDB file
'Mrowqa Text Coder.exe': Loaded 'C:\Windows\SysWOW64\advapi32.dll', Cannot find or open the PDB file
'Mrowqa Text Coder.exe': Loaded 'C:\Windows\SysWOW64\sechost.dll', Cannot find or open the PDB file
'Mrowqa Text Coder.exe': Loaded 'C:\Windows\SysWOW64\rpcrt4.dll', Cannot find or open the PDB file
'Mrowqa Text Coder.exe': Loaded 'C:\Windows\SysWOW64\sspicli.dll', Cannot find or open the PDB file
'Mrowqa Text Coder.exe': Loaded 'C:\Windows\SysWOW64\cryptbase.dll', Cannot find or open the PDB file
'Mrowqa Text Coder.exe': Loaded 'C:\Windows\SysWOW64\lpk.dll', Cannot find or open the PDB file
'Mrowqa Text Coder.exe': Loaded 'C:\Windows\SysWOW64\usp10.dll', Cannot find or open the PDB file
'Mrowqa Text Coder.exe': Loaded 'C:\Windows\SysWOW64\shlwapi.dll', Cannot find or open the PDB file
'Mrowqa Text Coder.exe': Loaded 'C:\Windows\SysWOW64\uxtheme.dll', Cannot find or open the PDB file
'Mrowqa Text Coder.exe': Loaded 'C:\Windows\SysWOW64\comdlg32.dll', Cannot find or open the PDB file
'Mrowqa Text Coder.exe': Loaded 'C:\Windows\SysWOW64\shell32.dll', Cannot find or open the PDB file
'Mrowqa Text Coder.exe': Loaded 'C:\Windows\SysWOW64\msvcp100d.dll', Symbols loaded.
'Mrowqa Text Coder.exe': Loaded 'C:\Windows\SysWOW64\msvcr100d.dll', Symbols loaded.
'Mrowqa Text Coder.exe': Loaded 'C:\Windows\SysWOW64\imm32.dll', Cannot find or open the PDB file
'Mrowqa Text Coder.exe': Loaded 'C:\Windows\SysWOW64\msctf.dll', Cannot find or open the PDB file
'Mrowqa Text Coder.exe': Loaded 'C:\Windows\SysWOW64\dwmapi.dll', Cannot find or open the PDB file
'Mrowqa Text Coder.exe': Loaded 'C:\Windows\SysWOW64\ole32.dll', Cannot find or open the PDB file
'Mrowqa Text Coder.exe': Loaded 'C:\Windows\SysWOW64\clbcatq.dll', Cannot find or open the PDB file
'Mrowqa Text Coder.exe': Loaded 'C:\Windows\SysWOW64\oleaut32.dll', Cannot find or open the PDB file
The program '[4836] Mrowqa Text Coder.exe: Native' has exited with code 0 (0x0).
Widziałem to od dawna, jednak zignorowałem ;) Program działa normalnie :P Powód ? Domyślam się, że to pewnie dlatego, że aplikacja debugowana nie jest odpalana "jako administrator" - nawet na koncie admina! ( skąd wiem ?? ;P próbowałem wykonać operacje na rejestrze :P z trybu debugowania nie wchodziło, a jak ręcznie odpaliłem "jako admin" to zadziałało :P ).
Jeśli w tym problem, to nie wiem, czy kiedykolwiek dobrze Ci tam wypisze :D ( może VC++ odpalić jako admin ?? :P )

PS sry, za ten przydługawy log :P

Pozdrawiam,
Mrowqa
P-36592
m4tx
» 2011-07-22 17:41:48
Windows ma 2 rodzaje kont administratora: pierwsze, to gdy jego typ to konto administratora, drugie to unikalne konto Administrator (jak root w Linuksie - jeżeli wiesz, o co chodzi ;) ). Ten pierwszy administrator ma mniejsze uprawnienia od tego drugiego. (ten drugi ma nawet wyłączone UAC) To jest właśnie ta różnica :)
P-36593
Mrowqa
» 2011-07-22 17:52:30
@up
Oto mi właśnie chodzi :P O unikalne, niewidoczne konto Administrator. ( nie da się ustawić tej nazwy jako konto, przynajmniej u mnie ;P ).
P-36595
MusicWarrior
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2011-07-22 18:53:54
Cholera... Ja też to ignorowałem, zobaczyłem to po pewnym czasie, myślałem, że dlatego mi programy nie działają "niby nie działają", bo nie wyświetlał mi się tekst itd. mimo, że cały kod kopiowałem, może problem jest w źle zainstalowanym... allegro? spróbuje z SFML. Dzięki wam. A i odpale to jako administrator.
P-36607
1 2 « 3 » 4
Poprzednia strona Strona 3 z 4 Następna strona