Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Ważna dla mnie sprawa z przyszłością.

Ostatnio zmodyfikowano 2009-02-23 22:02
Autor Wiadomość
barexb
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2009-02-24 01:31:20
hmmm no wiesz:D
haker......
haker - to osoba o naprawdę wysokich kwalifikacjach,wyspecjalizowana w jednej z dziedzin IT....
hakerem nie jest przykładowy "Janek" z osiedla co używa keylogera do włamania się do maila....
To hakerzy piszą takie programy - a lamusy którzy ich używają ( to wg społeczeństwa hakerzy)

heh. Sam moge sobie keylogera ściągnąć iść do kolegi i gdy on wyjdzie z pokoju zainstalować i podać maila mojego ( wielki ze mnie haker co:D)

Tak na poważnie wydaje mi się że osoby ( prawdziwi hakerzy czyli geeniusze IT)są programistami, uczyli się  tylko poprostu są geniuszami w tej dziedzinie...


i to zalezy kogo nazywasz początkującym hakerem a początkującym programistą:) Po początkujący haker to wg mnie (zaawansowany programista)
P-4428
DejaVu
» 2009-02-24 01:43:23
Wpisz w google jak coś schakować, 5 letnie dziecko wykona 3 kroki na krzyż nie mając pojęcia co robi i wyrządzi szkody. Haker początkujący nie ma praktycznie nic wspólnego z programowaniem i innymi zagadnieniami. Zresztą... temat hakerów to jest inna bajka, trzeba by się lepiej przyjżeć ich środowisku, żeby móc coś konkretnego powiedzieć.

Idę spać :)
P-4429
barexb
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2009-02-24 01:47:41
5 letnie dziecko to nie haker:)
no nie ważne...zresztą...
teraz ważna nauka i nauka... no i nauka...

tez ide.. DJ
P-4430
barexb
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2009-02-24 02:59:54
A przy okazji....
Czy lekcja XIV i XV jest taka ważna? przeleciałem ją 2 razy i kszty nie zrozumiałem...Przyłożyć się do tych lekcji czy mogę przejść do lekcji XVI?
Jeżeli lekcje 14 i 15 są bardzo ważne to będę sie ich uczył. Prosze o wypowiedź doświadczonych programistów którzy wiedzą czy się to przydaje czy nie.


edit.

Hello .. nikt nie ma zdania?
P-4431
DejaVu
» 2009-02-24 14:05:05
Hm... moje zdanie jest takie: teoretycznie mógłbyś te lekcje pominąć, jednak w praktyce jeśli ich kompletnie nie rozumiesz to znaczy, że prawdopodobnie masz jakieś braki.

PS. Zakładaj nowe tematy dla spraw niezwiązanych z głównym wątkiem. Załatwianie spraw 'przy okazji' tworzy bałagan na forum :)
P-4435
barexb
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2009-02-24 15:44:41
No tak...racja to juz sie nie powtorzy:)
P-4447
manfred
» 2009-02-23 22:02:54
<< ... >>
P-18758
1 2 « 3 »
Poprzednia strona Strona 3 z 3