Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

PHP + Intellisense

Ostatnio zmodyfikowano 2012-03-06 09:01
Autor Wiadomość
kamillo121
» 2012-03-05 23:03:27
Warto się zastanowić nad zakupem licencji tego lub podobnego produktu. DejaVu jakbyś testował aplikację to daj znać jak się sprawuje...
Zawsze można korzystać z NetBeans'a, dobrze się sprawuje za free.
P-52090
jsc
» 2012-03-05 23:15:25
Ma Intellisense? Jeśli tak to jak się włącza?
P-52091
DejaVu
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2012-03-05 23:36:40
No na pierwszy strzał to liczba opcji jest przytłaczająca. Druga sprawa to okienko do otwierania plików 'muli' (przynajmniej u mnie). Trzeci niewypał to brak pliku *.projekt, który integrowałby się z powłoką systemu. Trybu debugowania jeszcze nie testowałem. No i pierwszy import projektu jakiś koślawy jest jak na mój gust. Myślę jednak, że trzeba się po prostu przyzwyczaić do nowego IDE no i poszperać w opcjach - może niektóre rzeczy da się ustawić nieco lepiej niż jest to domyślnie. Intellisense w każdym razie działa całkiem ładnie, więc warto poświęcić czas na szersze zapoznanie się z tym programem. No i co mnie zirytowało przy uruchomieniu to: "dostępna jest nowa wersja programu - wersja 4.0" - a dopiero co pobrałem z ich strony NAJNOWSZĄ wersję 3.x z działu download.
P-52092
kamillo121
» 2012-03-06 09:01:08
Ma Intellisense? Jeśli tak to jak się włącza?
NetBeans podpowiada automatycznie a jak chcesz całą listę to chyba ctrl + spacja  albo alt + spacja.

Zend Studio też jest ciekawy ale ta cena... Jakby dołączali do produktu certyfikat(oczywiście po zdaniu) to by można się zastanowić. No nic, przetestuję phpstorm jak znajdę chwile, akurat do zamulających wnętrzności zdążyłem się przyzwyczaić w innych produktach. PHPstrom ma cenę przystępną patrząc tak po tych produktach.
P-52096
1 « 2 »
Poprzednia strona Strona 2 z 2