Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

[WinAPI, C++] Runtime to terminate it in an unusual way

Ostatnio zmodyfikowano 2012-04-02 23:29
Autor Wiadomość
szeos
Temat założony przez niniejszego użytkownika
[WinAPI, C++] Runtime to terminate it in an unusual way
» 2012-04-02 21:08:21
This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way. Please contact the application's support team for more information.


aplikacja dziala poprawnie niestety w pewnym momencie okno programu blokuje sie i zostaje wyswietlony taki komunikat (do czasu potwierdzenia komunikatu mimo ze program wciaz jest zablokowany to operacje wykonuja sie poprawnie)
Problem wystepuje na Windows Vista(łatka na to jest tylko pod windows xp sp3 )

Nie wiem czy dobrze interpretuje ten komunikat ale jezeli chodzi o funkcje SetTimer to wyglada ona tak

w funkcji main

if( SetTimer( hwnd, ID_TIMER, 20000, NULL ) == 0 )
     {

     }

i zdarzenie


    case WM_TIMER:
    aka();
    break;

<<Link removed by DejaVu - po co nam Exe?>>


poki co checkboxy w programie sa tylko do dekoracji a algorytm sciagajacy newsy pisalem dzisiaj i tez nie jest doskonaly wiec przy testowaniu prosze zwrocic jedynie uwage na zaciecie sie programu po godzinie ( moze mniej )


dzialanie programu chyba latwo sie domyslec ( jest to cos podobnego do CodeDesk )


jako ze jest to moj pierwszy nieconsolowy proram calego źrodla do programu (ponad 60 tysiecy znakow ktore staram sie sukcesywnie zmniejszac )nie podam

Licze na wasza pomoc.
P-53743
xevuel
» 2012-04-02 21:15:11
Taki komunikat pojawia się, gdy nie zwolnisz wszystkich zasobów. Sprawdź, czy w programie nie ładujesz może jakiejś bitmapy, albo czegoś innego pochłaniającego zasoby.

prosze zwrocic jedynie uwage na zaciecie sie programu po godzinie
Myślisz, że komuś będzie się chciało tyle czekać (jeśli w ogóle ktoś uruchomi ten kod), albo będzie sprawdzał kilka tysięcy linijek?
P-53744
szeos
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2012-04-02 21:16:14
czytaj ze zrozumieniem albo wcale
P-53745
xevuel
» 2012-04-02 21:17:51
To może mi wyjaśnisz, czego nie zrozumiałem?
P-53746
szeos
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2012-04-02 21:33:28
Nie wydaje mi sie zebys potrafil mi pomoc skoro nie potrafisz przeczytac ze zrozumieniem krotkiego tematu ktory napisalem i nie wiem czy jest jakis sens cytowania samego siebie ale prosze.

tutaj link do zacinajacego sie programu

<<link Removed by DejaVu>>

Release to chyba nie sa źródła prawda?

no i

jako ze jest to moj pierwszy nieconsolowy proram calego[b] źrodla[/b] do programu (ponad 60 tysiecy znakow ktore staram sie sukcesywnie zmniejszac )[b]nie podam[/b]

No i fragment ktorego nie jestes w stanie zrozumiec przeczytaj kilka razy to moze dotrze. Btw nie rwij sie do pomagania w temacie o ktorym nie masz pojecia
P-53749
DejaVu
» 2012-04-02 21:39:09
Dałeś kod który nie ma nic wspólnego ze składaniem się aplikacji.
P-53751
xevuel
» 2012-04-02 21:41:06
Aż mi krew uderzyła do mózgu, ale postaram się opanować...

Tak się składa, że Release równie dobrze może oznaczać nawet i słonia. Po nazwie pliku to możesz... Poza tym, napisałeś całego źródła, więc skąd miałem wiedzieć, że nie ma tam choćby kawałka kodu?

Jeśli uważasz, że ktoś będzie sprawdzał program niewiadomego źródła, to się mylisz.

Rób co chcesz. Ode mnie już więcej na tym forum pomocy nie otrzymasz. Dziękuję.
P-53752
szeos
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2012-04-02 21:46:18
xevuel wyczerpales temat bardzo Ci dziekuje za twoja profesionalna pomoc

DejaVu

No tez tak myslalem ze nie ma ale nie bardzo wiem co moze miec?
z czym zwiazany jest ten problem?

w programie zkorzystalem z

windows.h,wininet.h,iostream,string,sstream

 
P-53753
« 1 » 2
  Strona 1 z 2 Następna strona