Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

[SFML] GUI

Ostatnio zmodyfikowano 2012-07-16 01:11
Autor Wiadomość
diego997
Temat założony przez niniejszego użytkownika
[SFML] GUI
» 2012-07-16 00:13:16
Mam pytanie lepiej wyjdę pisząc gui tylko w sfmlu czy korzystając z jakiejś dodatkowej biblioteki np Qt?



P.S przy okazji moglibyście podzielić się jak wy byście napisali proste gui np Górny pasek File, Edit, oraz po kliknięciu na nie  rozwijane dodatkowe okienka. Nie wiem jak do tego podejść, czy File i Edit mam traktować jako jeden Obiekt klasy czy jako dwa różne, jeżeli jako dwa różne to czy nie straci to potem na optymalizacji podczas gdy tych przycisków będzie załóżmy 30.
P-60127
DejaVu
» 2012-07-16 00:56:27
Frazy, które należy wpisać w wyszukiwarkę google:

Organizacja kodu zależy od umiejętności i doświadczenia programisty. Zrób tak aby działało. Dojdziesz wówczas do jakichś wniosków i być może zauważysz co zrobiłeś źle lub co można by było zrobić lepiej. Programista musi się uczyć na własnych błędach i samodzielnie umieć analizować problemy. Tylko zdobyte doświadczenie pomoże Ci pisać lepszy kod, a nie porady na forum.
P-60129
diego997
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2012-07-16 01:11:20
Dzięki DejaVu zapytałem ponieważ prawie cały dzień pisałem Gui i w konsekwencji musiałem usunąć bo kod był zbyt zagmatwany poza tym ciężko byłoby później cokolwiek zmodyfikować.


Pisząc kod staram się to robić jak najbardziej obiektowo aby później ograniczyć się jedynie do korzystania z wcześniej napisanych metod, a raczej bardzo był chciał tak pisać. Cóż chyba jeszcze spoko nauki przede mną.
P-60130
« 1 »
  Strona 1 z 1