Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

PRACA - WROCŁAW - Voipswitch szuka programisty

Ostatnio zmodyfikowano 2012-09-16 14:39
Autor Wiadomość
Natalia
Temat założony przez niniejszego użytkownika
PRACA - WROCŁAW - Voipswitch szuka programisty
» 2012-09-13 00:45:26
VoipSwitch INC (www.voipswitch.com) jest korporacji grupy Voiceserve INC. Do grupy należą firmy zajmujące się różnymi aspektami telefonii internetowej, od oprogramowania, poprzez usługi dla klientów końcowych do wymiany ruchu na poziomie międzyoperatorskim. Obecnie firma Voipswitch poszukuje informatyka/programistę.

 Wymagania:
 - dobra znajomość C/C++ (minimum rok doświadczenia w programowaniu)
 - znajomość podstawowych struktur danych oraz wiedzy z zakresu ich używania
 - umiejętność obsługi systemu SVN
 - umiejętność pracy w zespole:
   - potrafię spytać bardziej doświadczonego jak czegoś nie umiem
   - nie kłamię, że coś zrobiłem pomimo że jeszcze nad tym pracuję
   - potrafię słuchać rad innych zamiast zakładać, że wiem najlepiej
   - biorę odpowiedzialność za swój kod, swojej roboty nie spycham na 
     innych, nie wykręcam się że czegoś nie wiedziałem

 Na plus:
 - znajomość JAVY/C# lub innego języka silnie zorientowanego obiektowo
 - znajomość OBJ-C
 - umiejętność optymalizacji kodu
 - dorobek w postaci projektu o wielkości powyżej 150 klas lub ponad 10k linii kodu
 - znajomość platformy iOS
 - znajomość zagadnień związanych z VoIP
 - znajomość zagadnień z zakresu komunikacji klient-serwer
 - znajomość baz danych (preferowane SQLite)

 Oferujemy:
 - pracę z doświadczonymi programistami
 - poznanie technologii VoIP
 - zdobycie doświadczenia przy pracy w rozbudowanych projektach
 - praktyczną naukę i zdobycie doświadczenia przy pracy na platformie iOS
 - atrakcyjne wynagrodzenie

 Szukamy:
Osób spełniających podane wyżej wymagania. Nie interesuje nas profil  studiów ani fakt ich posiadania. Ważniejsze dla nas jest nastawienie do   pracy oraz wiedza i umiejętności kandydata. Mile widziani studenci ostatnich lat.

Jeśli jesteś średnio zaawansowanym programistą -> będziemy w stanie nauczyć Cię tego czego wymagamy.

Jeśli jesteś zaawansowanym programistą -> oferujemy pracę dużo ciekawszą niż w większości korporacji.

W zgłoszeniu, oprócz CV, prosimy o wypisanie (wraz z krótkim komentarzem) wymagań, które spełniasz.
Jeśli masz jakieś pytania lub jesteś zainteresowany pracą pisz na adres: n.ziemianowicz@voipswitch.com (w temacie umieszczając „praca – Wrocław”
P-64852
akwes
» 2012-09-13 03:28:40
To w Anglii potrafią w każdym ogłoszeniu pokazać widełki a w Polsce to nikt nie raczy. Aczkolwiek widzę, że bardzo otwarta propozycja dla juniorów.
P-64855
DejaVu
» 2012-09-13 13:26:59
@up: ewolucja wymaga czasu :P ale i tak ogłoszenie jest interesujące w porównaniu do tego co się pojawia na rynku :)
P-64857
akwes
» 2012-09-13 13:40:12
Nawet bardzo :) Gdyby nie to, że to Wrocław.. (bo daleko ode mnie, eh ;D )

Hm... Co ciekawe w reklamach na stronie pojawia się oferta simensa dla programistów C++ (też Wrocław). Wychodzi na to, że Wrocław to taka kolebka C++? Albo, że nagle C++ wraca do łask ;D
P-64863
yoogi
» 2012-09-16 08:08:17
" - dorobek w postaci projektu o wielkości powyżej 150 klas lub ponad 10k linii kodu" :)

Ciekaw jestem czemuż to nigdy w żadnym ogłoszeniu o pracę nie piszą, o wynagrodzeniu w formie liczebnika :) Jak by na to nie patrzeć, zawsze bałem się, że czegoś nie będę umiał i wylecę na "zbity pysk" :) ale po takim ogłoszeniu, to poszedł bym za darmo pracować, byle by się "doedukować" :)
P-65021
Mrovqa
» 2012-09-16 14:39:14
Powiem, że oferta ogólnie jest ciekawa ;) Do Wrocławia mam wprawdzie ponad 200km, ale tam kuzyn ma całe mieszkanie na siebie samego, więc problemu bym nie miał. 'I po co poszedłem do liceum?' :P heh
P-65045
« 1 »
  Strona 1 z 1