Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Problem z allegro

Ostatnio zmodyfikowano 2013-01-18 07:24
Autor Wiadomość
MMMsic
Temat założony przez niniejszego użytkownika
Problem z allegro
» 2013-01-18 01:35:49
Próbuję nauczyć się pisać z allegro
Nie wiem co zrobiłem, czy coś źle zainstalowałem, ale po stworzeniu pliku .cpp przy próbie kompilacji programu mam taki oto problem:
http://imageshack.us/f/546/beztytuutou.png/
Poratujecie?
Z góry dzięki :)
P-74254
McAffey
» 2013-01-18 03:10:54
Małe (ale ważne) porady :

Kiedy programując napotykasz błąd, zanim założysz nowy temat na forum, skopiuj błąd do wyszukiwarki i spróbuj samemu znaleźć rozwiązanie. Umiejętność radzenia sobie z problemami, za pomocą wyszukiwarki, myślenia i metody prób i błędów, jest bardzo ważna dla programisty, więc musisz ją nabyć. Kiedy po długim męczeniu się z problemem wciąż nie potrafisz go rozwiązać, dopiero wtedy zawitaj forum i załóż nowy temat, a w nim :

na wstępie zapoznaj się z » Porady dla użytkowników cpp0x.plZakładanie tematów na forum zalecenie.

Opisz swoją sytuację (w tym wypadku np. wersję allegro - Alegro4, typ zakładanego projektu)

Błędy kompilacji skopiuj i wklej odpowiednio sformatowane (nie screena).

Tak samo skopiuj i wklej (odpowiednio formatując) kod przy którym pojawia się błąd. (wytłumaczenie jak formatować
treści znajdziesz w kursie do którego wyżej odesłałem).

Dopiero wówczas możesz liczyć na jakąś pomoc, im bardziej zagłębisz "nas" w swój problem, tym łatwiej będzie spróbować Ci pomóc :)

Więc najpierw spróbuj samemu poszukać rozwiązania, a jeśli go nie znajdziesz popraw swój temat i wtedy oczekuj pomocy. Ale od siebie dodam, że z samą wyszukiwarką powinno Ci się udać znaleźć wytłumaczenie błędu i rozwiązanie problemu. Powodzenia :)
P-74258
RazzorFlame
» 2013-01-18 07:24:10
McAffey no jak już napisałeś jak sobie z tym radzić to pomóc też by nie zaszkodziło :D
MMMsic wiadomo /\ ma racje ale w twoim problemie chodzi o to że nie wiesz chyba co to Linker. Wygooglaj troche i na 100% będzie jakiś poradnik dot. linkera. Możesz wpisać coś w tym stylu
Frazy, które należy wpisać w wyszukiwarkę google:
P-74261
« 1 »
  Strona 1 z 1