Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Ostra nauka c++ co o tym myslicie?

Ostatnio zmodyfikowano 2013-01-27 20:15
Autor Wiadomość
kynol
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2013-01-18 23:13:19
a do czego np przyda mi sie sql, html, js?:D
P-74338
mactec
» 2013-01-18 23:15:09
@kynol
No wysłałem Ci link do pewnej strony, zobacz do czego :)

edit:
Jeszcze php :)
P-74339
m4tx
» 2013-01-18 23:24:48
Jak tak bardzo chcecie to macie... Przy okazji przetestuję klawiaturę Swype w moim smartfonie, bo ostatnio sobie ją zainstalowałem ale nie miałem okazji wypróbować :P
Jeśli chcesz się zajmować "hakingiem" to obowiązkowo C i Assembly, a także PHP, SQL i tego typu języki jeśli rajcują cię technologie webowe. Do tego całego chakierstwa w wielu kwestiach niezbędne Ci też będzie niewątpliwie WinAPI. Znajomość Linuksa też Ci się z pewnością prędzej czy później przyda.
Jeszcze parę słów o Javie - można w niej zrobić dokładnie to samo, co chociażby w C++. Oferuje te same mechanizmy, dodatkowo wiele rzeczy znacząco ułatwia i daje też dostęp do funkcji natywnych, więc w gruncie rzeczy można zrobić to samo :) Chociaż do hakingu się jej raczej nie używa...
P-74341
mactec
» 2013-01-18 23:31:13
Jeszcze parę słów o Javie - można w niej zrobić dokładnie to samo, co chociażby w C++. Oferuje te same mechanizmy, dodatkowo wiele rzeczy znacząco ułatwia i daje też dostęp do funkcji natywnych, więc w gruncie rzeczy można zrobić to samo :) Chociaż do hakingu się jej raczej nie używa...
To prawda, ale java ma też niestety minusy, jak np to że działa na wirtualnej maszynie, z jednej strony to plus z drogiej minus. Tak samo jak prędkość javy   . Jak się pisze aplikację itp. to to jest nie zauważalne ale już np. przy grach to można zobaczyć różnicę.
P-74345
kynol
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2013-01-18 23:47:17
Slyszalem ze Assembler to dziwny i mozolny jezyk ale coz..:p
A zamaist C moze byc C++? w koncu C++ to lepsze C.

Co do tych technologi webowych to one mnie nie interesuja szbytnio tak jak programowanie itd ale i tak skorzystam z nich..

Wiem ze teraz musze sie nauczyc bardzo bardzo dobrze C++ oraz bibliotek WinApi i Qt, Assembler, php, mysql, html, js lecz szczerze mowiac przydalby mi sie jeszcze jeden ciekawy jezyczek programowania :)) tez przydatny do takich 'upodoban i zainteresowan'

Macie moze jakies pomysly :D?


@edit

Co do Linuksa to jestem nim zrazony... nie wiem czemu tak jakos mi nie przypadl do gustu..

Do czego go bede potrzebowal mniej wiecej?:)
P-74354
DejaVu
» 2013-01-18 23:58:38
i tak za 2/3 lata zebrane dziś informacje będą bezwartościowe więc... po prostu się ucz, a nie układaj 'karierę', bo samo przeczytanie książek niczego Ci nie zagwarantuje.
P-74356
mactec
» 2013-01-18 23:59:44
Do czego go bede potrzebowal mniej wiecej?
 Na linuksie jest mnóstwo świetnych narzędzi, a pozatym prawie wszystkie serwery na nim stoją. Więc jest potrzeby. A Co Ci się w nim nie podoba?

Wiem ze teraz musze sie nauczyc bardzo bardzo dobrze C++ oraz bibliotek WinApi i Qt, Assembler, php, mysql, html, js lecz szczerze mowiac przydalby mi sie jeszcze jeden ciekawy jezyczek programowania :)) tez przydatny do takich 'upodoban i zainteresowan'

Macie moze jakies pomysly :D?
Najpierw się naucz tych, a potem myśl o następnych.
P-74357
kynol
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2013-01-19 00:02:59
Hmm.

Na wstepie to chcialem w ogole architektowi tego serwisu podziekowac ze stworzyl tak fajna strone.. jest ona top1 w kursach... nie ma co ukrywac.. juz kiedys mialem to napisac ale jakos czasu brak..

btw. za 2/3 lata beda te informacje beda bezuzyteczne, poniewaz? Chodzi o to ze wejda jakies nowe jezyki programowania tak?:)) i wygryza te stare z branzy? Jesli tak to jezyka podobnego do Assemblera raczej nie mozemy sie tak szybko spodziewac wiec nauka jego bedzie rozsadna. Nie ukladam kariery tylko zbieram takie informacje i wiem ze bede musial uczyc sie na bierzaco roznego rodzaju nowych jezykow:). Ja nie chce 'tylko czytac' te ksiazki.. ja chce je w pelni pojac i Z PEWNOSCIA jeszcze nie raz udam sie na te swietne forum w poszukiwaniu pomocy:)
P-74359
1 « 2 » 3 4 5
Poprzednia strona Strona 2 z 5 Następna strona