Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Program pobierający dane z pulpitu

Ostatnio zmodyfikowano 2012-08-13 18:24
Autor Wiadomość
kertoiP
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2012-08-13 15:31:54
kubawal dobry pomysł.

Mrovqa jeśli uda mi się go napisać (a jeszcze wiele nauki przede mną) to się przekonamy czy będzie pożytek z niego.
P-62400
Mrovqa
» 2012-08-13 15:58:22
@up nie wiem, co konkretnie to ma robić, ale zaprogramowanie AI nie byłoby znów, aż tak łatwe. Wiesz, jak odróżnić marzenia (cele), które jesteś w stanie zrobić od tych, których nie? Wypisz sobie, co potrzebujesz (wiedza, umiejętności, itp), aby osiągnąć konkretny cel, a potem wypisz to, co już potrafisz (wiedza, umiejętności, itp) i porównaj.

Na początek nie radzę Ci rwać się za taki projekt, który doświadczonemu programiście zająłby spory kawał czasu. Na początku naucz się kilka bibliotek i napisz w ich kilka mniejszych aplikacji. Po pewnym czasie sam będziesz w stanie określić jak coś jest trudne i jak to coś napisać. Już teraz Ci mówię - jakbyś się wziął za coś takiego teraz, to ciągle byś nie wiedział co i jak - przez co najprawdopodobniej zaspamowałbyś to (albo inne) forum.
P-62406
kertoiP
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2012-08-13 16:32:43
Wiem ,że zrobienie takiego czegoś wymaga wiele czasu i umiejętności ale najpierw chciałem dowiedzieć się czy jest to wogóle możliwe bo programy ,które znam są oknami do których wprowadza się dane i nie wiedziałem czy program mógłby sam je odczytywać z ekranu. Teraz już wiem, że jest to możliwe i kontynuuje naukę aż w końcu będę w stanie go stworzyć.
P-62411
Mrovqa
» 2012-08-13 18:24:43
Napisać da się praktycznie wszystko, jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia ;)
P-62426
1 « 2 »
Poprzednia strona Strona 2 z 2