Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Ostatnio zmienione dokumenty

Wypełnia sekwencję wartością.
Rozdział 23. W niniejszym rozdziale opisano typ zmiennej wykorzystywany do pracy z tekstem w języku C++. Rozdział omawia podstawowe zagadnienia takie jak: tworzenie zmiennej tekstowej, ustawianie tekstu, sklejanie tekstu, wczytywanie wyrazu za pomocą standardowego strumienia wejściowego do zmiennej tekstowej oraz wypisywanie zawartości zmiennej tekstowej przy pomocy standardowego strumienia wyjściowego.
Otwiera wskazany plik.
Rozdział 3. Bezpieczna konwersja transmitowanych danych i adresy IP.
Rozdział 6. Ładowanie bitmap z pliku i wyświetlanie ich na ekranie, oraz tworzenie masek na bazie istniejących obrazów. Dodatkowo w rozdziale znajdują się także informacje o zwalnianiu zarezerwowanej pamięci, zagadnieniu kluczowym w GDI.
Rozdział 4. Otwieranie, odczytywanie i zapisywanie, a także przenoszenie, kopiowanie czy usuwanie plików. Rozdział opisuje sposób uzyskania szczegółowych informacji o pliku, takich jak data ostatniej modyfikacji, czy też numer seryjny woluminu, do którego plik należy. Zawarto także informacje o odczytywaniu pojemności dysku.
Niniejszy dział zawiera zbiór lekcji, w których opisano najczęściej wykorzystywane narzędzia biblioteki SFML 2.0.
Dział poświęcony instalacji i konfiguracji biblioteki SFML 2.0 w środowiskach Visual C++ oraz Code::Blocks.
Korzystanie z biblioteki GLib w aplikacjach tworzonych w języku C.
Obsługa plików za pomocą biblioteki fstream.
Kurs C++ dla początkujących.
Rozdział 1. Do czego służy program Glade oraz w jaki sposób używać projekt interfejsu stworzony w Glade we własnym programie.
SFML 1.6 jest idealną biblioteką do tworzenia wydajnych gier 2D dostarczając przy tym niezwykle prosty i intuicyjny obiektowy interfejs. SFML 1.6 jest darmową biblioteką multimedialną, która dostarcza niskopoziomowy oraz wysokopoziomowy dostęp do karty graficznej, urządzeń wejściowych, dźwięku itp.
Rozdział 9. Tekst w SFML - wczytywanie czcionek i ich wyświetlanie. Ponadto rozdział opisuje jak zapewnić obsługę polskich czcionek w aplikacji SFML.