Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

vs c++ form aplication- jak zapisac historie operacji w .txt, oraz jak wywolac jedna funkcja druga funkcje

Ostatnio zmodyfikowano 2013-12-01 21:02
Autor Wiadomość
ohio_o
Temat założony przez niniejszego użytkownika
vs c++ form aplication- jak zapisac historie operacji w .txt, oraz jak wywolac jedna funkcja druga funkcje
» 2013-12-01 20:59:05
Mam do napisania symulator mikroprocesora i robie to w form aplication w Visual studio c++, i wszystko niby pieknie ladnie ale zostaly mi 2 rzeczy,funkcje do spełnienia warunkow zaliczenia tego programu mianowicie :

1.Klikajac w kombinacje znakow otrzymuje w labelu wynik oraz uruchamiam inna fukcje, czyli w przypadku mojego  programu poprzez wpisanie sub ax bh program wyswietla mi ewentualne jakies binarne czy heksalne liczby a dodatkowo wyzwala inna funkcje tj np. wyswietla w drugim textboxie czy msgboxie info o stanie ramu czy stanie baterii. Dla wyjaśnienia chodzi mi tylko o funkcje która umozliwia kombinacja znakow uruchomienie drugiej funkcji
2.  na bieżąco zapisuje mi się w txt historia operacji krokowych cos na zasadzie jak historia kalkulatora no i w każdej chwili ze mogę otworzyc ten plik.txt z ta historia
Program całościowo mam napisany poza tymi 2 dodatkowymi wymogami, wiem ze dla was mogę one być trywialne ale jakos nie umiem tego polaczyc, wywołać i wgl już drazni mnie 4ty raz poprawianie programu a musze dodac ze jestem totalnym laikiem w programowaniu i pisze projekty bardzo uproszczone i spełniające minimum oczekiwan, bo  nie czuje do tego miety, a studia należy zdac…
Proszę o pomoc, porade cokolwiek co naprowadzi/ pozwoli mi wreszcie skonczyc ten program… i przepraszam za moja okrojna wiedze
Z gory dziekuje!
P-98061
pekfos
» 2013-12-01 21:02:45
P-98062
« 1 »
  Strona 1 z 1