Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Instalacja SFML2.0-problem z uruchomieniem

Ostatnio zmodyfikowano 2014-01-25 21:10
Autor Wiadomość
kedarr41
Temat założony przez niniejszego użytkownika
Instalacja SFML2.0-problem z uruchomieniem
» 2014-01-25 18:59:07
Witam!
Przejrzałem kurs instalacji i konfiguracji SFML-a 2.0... Wszystko pięknie wykonane według schematu... kod wykorzystany również z kurs... naciskam z radością: Kompiluj i uruchom... i ... klops. Okno się nie wyświetla, błędów i komunikatów brak. Eksperymentowałem już chyba z 2 godziny: A to z innym plikiem biblioteki, a to z innym ustawieniami linkera... I tu jest ciekawie bo: Różne wersje biblioteki (32 i 64 bitowa) inaczej reagują: 32-Brak czegokolwiek tak jak opisałem. 64-Pojawia mi się info:"Undefined reference to: sf:String(parametry)" i tych błędów tyle ile linijek zawierających coś z SFML-a, tak jak by biblioteka nie była zlinkowana, lecz nie ma losowych liter i znaków tylko normalne info. I co teraz właściwie zrobić wiedząc, że:

-Operuje na CodeBlock 10.05
-Wykonane dokładnie tak jak w kursie (oczywiście po za lokalizacją bibliotek)
-Objawy tak jak wyżej?


Istnieje jeszcze jedna opcja, po resecie wszystkiego (stworzenie nowego projektu) i kontynuowaniu starań z rozwiązaniem problemu pojawia się sytuacja (wydaje mi się, że najbliższa sukcesu) kiedy wyskakuje błąd: Program nie działa z powodu problemu. System Windows postara się go roziwązać. Obawiam się, że poroblemem może być nie skompilowanie biblioteki tak jak to napisane na starcie kursu instalacji. Czy to jest ten problem?
P-103178
MrPoxipol
» 2014-01-25 21:10:34
Zbuduj SFML na swoim kompilatorze i używaj tych bibliotek.
+ Przydałyby się logi.
+ Zerknij na taką czerwoną ramkę pod Twoim postem, masz tam link i przeczytaj tamten artykuł jeśli nie chcesz, aby Twój temat poleciał do kosza :)
P-103192
« 1 »
  Strona 1 z 1