Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Biblioteka do tagów HTML-a

Ostatnio zmodyfikowano 2009-09-28 08:08
Autor Wiadomość
malan
» 2009-09-27 22:34:59
Przecież to forum istnieje między innymi po to żeby pomagać innym. Gdzie indziej mielibyśmy pytać jak rozwiązać dany problem i kogo o to pytać ? Nauczycieli ? Rozumiem, że niektóre problemy mogę się wydawać dla Ciebie banalne, ale dla początkującego to czarna magia. Ja np. pamiętam jak nie mogłem zrozumieć pętli 'for' - a teraz jak ktoś na widok 'for' pyta 'co to za hieroglify' to też się zastanawiam jak można tego nie wiedzieć.
Może trzeba wyperswadować reszcie, że najpierw trzeba szukać?
To i tak nic nie da. Po co się męczyć i trochę wysilić jak można od razu (nie zastanawiając się nad problemem) napisać na forum i czekać na gotowca... ? :)
P-10514
DejaVu
» 2009-09-27 23:18:13
manfred... zamilcz jak masz spamować. Umiesz czytać temat? Nie? To nie zabieraj głosu. B I B L I O T E K A, a nie pisanie algorytmu do wyszukiwania taga, usuwania jego zawartości i innych operacji.
P-10516
manfred
» 2009-09-27 11:20:34
No nie przesadzaj, to jest proste jak budowa cepy... W razie czego możesz podejrzeć strip_tags z PHP, jest w pliku string.c...
P-19372
manfred
» 2009-09-27 14:59:30
fstream? Co ma fstream do HTMLa? I jaki interpreter?!? Chłopcze, proszę, nie wypowiadaj się o rzeczach, o których nie masz zielonego pojęcia...
P-19373
manfred
» 2009-09-27 18:47:16
Cieszę się.

Cholera, tak ciężko chwilę pomyśleć? Zastanów się, jak wyglądają znaczniki HTML, żeby wiedzieć, co ciachnąć, a co zostawić... Jeśli to jest za trudne => ściągaj źródła PHP i zobacz funkcję php_strip_tags_ex w pliku string.c. Chyba, że chcesz gotowca, wtedy podaj tylko kwotę, ktoś się znajdzie.
P-19376
manfred
» 2009-09-27 19:40:07
To ja ci, do K* maci, odpisałem sensownie, a ty się czepiasz jednego zdania. Na tym forum nie ma licznika postów, więc po co to?
 
*Koniunktury, oczywiście.
P-19378
manfred
» 2009-09-27 19:49:40
Facepalm. Przecież ci napisałem, jak to zrobić (nie moja sprawa, że najwidoczniej nie jesteś w stanie tego zrozumieć... Napiszę najprościej jak się da - kopiujesz do wyniku wszystkie znaki, jak trafisz na początek znacznika to przestajesz kopiować, szukasz końca i dopiero po nim znów kopiujesz), mało tego, podałem nawet gotowca, czego ty chcesz jeszcze?
P-19379
manfred
» 2009-09-27 20:16:14
A, tu cię boli... Czyli cały temat jest w takim razie bez sensu, bo pytasz się o coś, o czym doskonale wiesz... No i już nawet nie chce mi się pisać, że nie umiesz czytać (bo pisałem, skąd można wziąć gotową implementację tego - php_strip_tags_ex() z string.c z PHP) i że to TY zacząłeś się pluć... Normalnie SOF#1 i SOJ#1 cisną się na usta.
@up: Mam nadzieję, że wiesz, czym jest interpreter i czym jest funkcja, tylko przez przypadek zapomniałeś.
P-19380
1 2 « 3 » 4
Poprzednia strona Strona 3 z 4 Następna strona