Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Biblioteka do tagów HTML-a

Ostatnio zmodyfikowano 2009-09-28 08:08
Autor Wiadomość
manfred
» 2009-09-27 20:24:25
Tja, wreszcie poprawna nazwa... Został jeszcze ten nieszczęsny fstream. Ktoś chętny to poprawienia błędu naszego starego znajomego moderatora?
P-19381
manfred
» 2009-09-27 20:30:48
Nie mogłem napisać nie ma, bo gotowce (biblioteka na jedną funkcję to za dużo powiedziane) na to istnieją, więc skłamałbym, a to jest dla mnie czymś nienaturalnym.

To nie jest mój styl - ja tu ostatnimi czasy tylko pajacuję, bo zwykle problemy są takie, że idzie się załamać... No, z rzadka komuś pomogę (jeśli tylko będzie chciał samodzielnie myśleć).

Aha - to rozwiązanie z PHP jest w C, bo samo PHP i jego stdlib są pisane właśnie w C.
P-19382
manfred
» 2009-09-27 20:53:18
Mało osób kreatywnych? Tu nie chodzi o kreatywność, tylko brak lenistwa, bo ludziom nie chce się ruszyć tłustej (_!_) i poszukać. Na normalnych forach za lenistwo temat leci do kosza, PoLski czy innych wesołych rzeczy, natomiast tu nic - z uśmiechem na ustach pomagacie (czyt. robicie za pajaca) 42679982536 osobie z problemem X (w miejsce X wstaw dowolny problem, który pojawia się tu co tydzień).
P-19384
manfred
» 2009-09-27 21:19:31
Tja, każdy był początkującym, ale tak się składa, że znam paru (np. Tarondor), którzy wiedzą, że istnieje help i dokumentacja... Może trzeba wyperswadować reszcie, że najpierw trzeba szukać?
Mało userów, którzy mogą podnieść poziom? Tja, aż jeden, poza tym jest jeszcze dwóch, którzy non stop robią sobie jaja i to chyba wszystko, reszta nie potrafi nic, ewentualnie nie potrafi nic, ale myśli, że wie wszystko.
P-19385
manfred
» 2009-09-27 22:54:32
Kogo się pytać? Oczywiście, kursu, a jak to nie pomaga to wujka G. i ewentualnie cioci W.

Wiesz co? To jest dosyć osobliwe - Polska to jedyny kraj, w którym takie rzeczy mają miejsce... W innych jak ktoś ma z czymś problem, to nie zakłada nowych durnych topiców, tylko szuka. Może po prostu w innych krajach nie ma tylu dzieci bezstresowego wychowania, które muszą mieć wszystko bez odrobiny wysiłku? Tak czy inaczej, trzeba to zmienić.
P-19387
manfred
» 2009-09-28 08:08:27
Na przyszłość pisz do jakiegoś rzeczywistego usera, ok? ;P

Przecież ja tyle razy napisałem, skąd można wytrzasnąć gotową implementację tego, tylko niektórzy chyba nie potrafią czytać.
No i zapoznaj się z definicją spamu, ja nie spamowałem, tylko usiłowałem czytać z myśli, a to nie jest moja specjalność.
P-19388
1 2 3 « 4 »
Poprzednia strona Strona 4 z 4