Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

[C++] Biblioteki & D.E.P

Ostatnio zmodyfikowano 2014-03-21 15:49
Autor Wiadomość
RobCod
Temat założony przez niniejszego użytkownika
[C++] Biblioteki & D.E.P
» 2014-03-20 16:00:52
Witam, chciałbym prosić o pomoc związaną z uruchomieniem mojej aplikacji. Więc tak, posiadam program napisany w C++[SFML], stworzyłem jego instalator przy użyciu Inno Setup 5. Na moich prywatnych komputerach, stacjonarnym i laptopie instalacja przebiega poprawnie, a program w pełni działa. Natomiast gdy instaluje program w pracowni informatycznej w mojej szkole (z konta administratora oczywiście) instalator nie instaluje kilku bibliotek z "Visual C++ Redistributable Packages for Visual Studio 2013" mimo tego, że informuje o poprawnej instalacji. Po manualnym dodaniu bibliotek następuje kolejny problem, a mianowicie DEP zapobiega uruchomieniu programu, a po dodaniu go do jego wyjątku następuje to samo (DEP nie akceptuje wyjątku). W szkolnej pracowni jest zainstalowany Windows Server, lecz aplikacja została otworzona z zgodnością Windows Vista.

Środowisko w, którym pracuje to Visual Studio 2013.

Proszę, więc o udzielenie mi pomocy lub przynajmniej sugestii cd. rozwiązania problemu. :)
P-106846
szymeczek31
» 2014-03-21 15:49:38
Po co ci biblioteki jak ja instalujesz? Jak potrzebujesz bibiotek do insgtalacji programu to sie przesiadz na inne srodowisko polecam Falcon C++. Chyba ze chcesz w pracowni pisac kod to musisz miec biblioteki zainstalowane poprawnie. Sprawdz sciezki. A tak miedzy nami pracownie komputerowe w szole maja zawsze dupne kompy wiec sie nie dziw jak czegosc nie odpalisz :P.
P-106916
« 1 »
  Strona 1 z 1