Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

[SFML 2.x] Chętni do projektu

Ostatnio zmodyfikowano 2014-07-25 10:38
Autor Wiadomość
Hipochondryk
Temat założony przez niniejszego użytkownika
[SFML 2.x] Chętni do projektu
» 2014-07-24 19:52:15
Witam, poszukuję  kilka osób, które chciały by napisać jakąś grę od podstaw w bibliotece SFML.
Cały projekt byłby tworzony od podstaw - czyli początek na papierze i aż do zakończenia prac.
Gre planuję napisać jedynie do celów naukowych  by rozwinąć następujące umiejętności :

Projektowanie gier,
Rozwiązywanie problemów algorytmiczych,
Tworzenie nowych rozwiązań,
Iplementowanie gotowych rozwiązań,
Komunikacja w drużynie,
Zarządzanie drużyną i projektem,
Tworzenie grafiki,
Tworzenie dokumentacji projektu,
Zdobywanie doświadczenia w języku C++.

Wszelkie informacje o mojej stronie jak i moje projekty można zobaczyć na stronie it-lisart.pl


Również mam kilka wymagań by współpraca się układała :

- Znajomość Biblioteki SFML pozwalająca na swobodną prace nad projektem.
- Znajomość języka C++ w stopniu pozwalającym zarządzać pamięcią, oraz pisać wydajny kod zorientowany obiektowo.
- Łatwość komunikacji oraz ciekawe pomysły.
- przynajmniej 6h tygodniowo.
- dostępność o określonych porach w określone dni by móc omawiać na bieżąco projekt.

Mile widziane :

- Środowisko programistyczne MS Visual 2013
- Komunikator Skype/TS3
- Doświadczenie

Chciałbym wykonać kilka mniejszych gierek w zebranym zespole, a następnie coś większego.Na początek myślę ze max 5 osób było by wystarczająco. Projekt chciałbym tworzyć według metodyki SCRUM ze sprintami trwającymi od 2 do 4 tygodni.

Jeśli jesteś zainteresowany/a skontaktuj się ze mną pod adresem Arturlisowski94@o2.pl lub podaj adres do Ciebie w tym temacie a na pewno się odezwę. Nawet jeśli nie spełniasz wymagań a masz ochotę wziąć udział w projekcie  również pisz śmiało!







 
P-114305
SeaMonster131
» 2014-07-24 23:15:11
Z ciekawości wszedłem na twoją stronę.. Czyli mówisz, że znasz C++ na poziomie Bjarne Stroustrupa (no prawie: on 7/10, ty 6+/10) ? :)
P-114317
DejaVu
» 2014-07-25 01:24:49
Nie no jeżeli zna STL-a i SFML-a, dziedziczenia, wirtualizm itp, to ma jak najbardziej predyspozycje do tego, aby podjąć się tworzenia jakiegoś ciekawego projektu. Zespół 5-osobowy będzie jednak za duży. Łącznie 3 osoby to jest max na mały/średni projekt. Pisanie wydajnych algorytmów również można pominąć w wymaganiach - to nie są czasy 486 :)
P-114322
Hipochondryk
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2014-07-25 08:39:20
SeaMonster131 czepiasz się szczegółów, jakaś autoreklama musi być ;) DejaVu dziękuje za Twoje spostrzeżenie, i przypuszczam, że masz racje ponieważ faktycznie 5 osób ogarnąć może być ciężko przy relatywnie dość małym projekcie.
P-114326
pekfos
» 2014-07-25 10:38:29
Z tych 5 osób szybko może się zrobić 2-3, tak z doświadczenia powiem ;)
P-114331
« 1 »
  Strona 1 z 1