Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

SDL_Image C++

Ostatnio zmodyfikowano 2014-09-03 19:07
Autor Wiadomość
Commandos
Temat założony przez niniejszego użytkownika
SDL_Image C++
» 2014-09-03 17:19:08
Witam.
W C++ nie jestem zielony, WinAPI niedawno zacząłem ale to zaczęło mi nie wystarczać. Postanowiłem się wziąć za bibliotekę SDL. Wszystko pięknie tylko, że pasowałoby jeszcze muzyczkę zrobić i mieć możliwość operacji na obrazie PNG. Tu pytania :

1. Próbuję zainstalować bibliotekę SDL_Image ale pokazuje mi, że potrzebuje bibliotek :
     a)zlib
     b)libtiff
     c)libpng
     d)libjpeg
Wszystkie je mam zainstalowane a nadal wywala błąd. Co jest nie tak?

2. A może inna biblioteka się nada? Jak na razie potrzebuję do mojego programu :
     a)możliwość puszczenia dwóch dźwięków jednocześnie (czy to jest możliwe przy użyciu PlaySound
        w WinAPI?)
     b)obsługa png
     c)możliwości SDL (mam)
Jeśli jakaś inna to piszcie (byleby nie SFML).

Biblioteki pobieram z devpaks.org i przerzucam odpowiednie pliki w odpowiednie miejsca. Zawsze to wystarcza.

@down :
Używam Packman'a i już przy próbie zainstalowania wywala błąd o treści mniej więcej takiej : "Ta biblioteka potrzebuje do działania kilku innych bibliotek... Te biblioteki to :" no i te na górze.

Nie chcę SFML bo nie podeszła mi jakoś a SDL myślę, że mi wystarczy.

Czemu nie devpaks.org? Są tam nowsze wersje. Jeśli jest jakaś lepsza stronka to piszcie ;)
P-116580
pekfos
» 2014-09-03 19:07:35
a nadal wywala błąd.
Jakąś treść ma?

(byleby nie SFML).
Jakiś powód?

Biblioteki pobieram z devpaks.org
Aha.. no to drugie pytanie można uznać za retoryczne.. Devpaki niech sobie spoczywają w pokoju, zainteresuj się aktualnymi wersjami bibliotek.
P-116585
« 1 »
  Strona 1 z 1