Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Kompilacja programem codeblock czasami jest blokowana przez norton antywirus.

Ostatnio zmodyfikowano 2015-05-08 22:59
Autor Wiadomość
Ptr
Temat założony przez niniejszego użytkownika
Kompilacja programem codeblock czasami jest blokowana przez norton antywirus.
» 2015-05-08 21:39:50
Witam.
Wróciłem do przygody z programowaniem po pewnym czasie i z miejsca mam problem z gryzącym się kompilatorem i antywirusem.

Czasami, bez żadnej reguły, po wciśnięciu F9, wyskakuje mi w code blocks komunikat: "It seems that this project has not been build yet. Do you wanna to bulid it now?"

Klikam yes, nic nie działa, klikam no pojawia się konsola która mówi "Proces returned (tu liczba rzędu 10^9)" po przyciśnięciu czegokolwiek okno się zamyka.

Za to norton w tym samym czasie wyrzuca mi komunikat "Program Automatyczna ochrona zablokował zagrożenie bezpieczeństwa 2SAPE.Siggen4.1 Komputer jest bezpieczny."

Jak mogę rozwiązać ten problem? może jeszcze dodam że np mam sytuację gdzie dopisuję  endl do kodu który mi się skompilował kilka sekund wcześniej i wyskakuje mi taki błąd.

dodam jeszcze przykłądowy kod przy którym coś takiego mi wyskakuje:
C/C++
#include <iostream>

using namespace std;

float oceny[ 5 ]; //czyli od 0 do 4 przestrzeni na wartości.


int main()
{
    for( int i = 0; i <= 4; i++ )
    {
        cout << "Wprowadź swoją ocenę:"; //<<endl;
        cin >> oceny[ i ];
    }
   
   
   
    return 0;
}
Z góry dziękuję za pomoc, przepraszam jeżeli to jakaś błahostka którą powinienem sam zidentyfikować...
P-131909
pekfos
» 2015-05-08 21:45:15
Dodaj katalog kompilatora i twoich programów do wykluczeń, jeśli jest to w tym programie możliwe.
P-131910
Piastlis
» 2015-05-08 21:48:59
Kiedyś miałem podobny problem z Esset nod.Reinstalacja code::blocks pomogła.
P-131911
Ptr
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2015-05-08 22:59:50
Dzięki, spróbuję zrobić tak jak pisze pekfos, jeżeli nie ma takiej możliwości, to reinstaluję.
P-131918
« 1 »
  Strona 1 z 1