Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Start debugging nie może się załadować.

Ostatnio zmodyfikowano 2015-11-15 13:45
Autor Wiadomość
Master_Exploder
Temat założony przez niniejszego użytkownika
Start debugging nie może się załadować.
» 2015-11-15 12:43:30
Cześć,
(Korzystam z Visual studio 2015) Napisałem kilka programów z kursu, które działały, ale pisząc kolejny z rzędu, po skompilowaniu go, włączam "start debugging" i zaczyna mi się ładować w nieskończoność, a Visual przestaje reagować, gdy klikam cokolwiek. Zamykam go z menadżera zadań i próbuję od nowa napisać jakikolwiek program i sytuacja się potarza, cokolwiek bym nie napisał, nawet "hello world" i tak zacina się na start debugging. Może ktoś mi powiedzieć, o co chodzi i jak to naprawić?
P-140150
carlosmay
» 2015-11-15 13:16:24
Antywirus usuwa skompilowane pliki.
Ostatnie bazy antywirusów dostały jakiś algorytm, który blokuje.
Ja ostatnio odpaliłem projekt po dwóch miesiącach (działał a teraz jest w wyjątkach, bo antywirus wywala wszystkie pliki z katalogu projektowego).
P-140151
Master_Exploder
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2015-11-15 13:31:29
Jak wyłączyłem wszystkie osłony (w avascie) to zadziałało, dzięki ;D Tylko teraz mnie zastanawia, czemu programy działały normalnie, a dopiero po napisaniu któregoś tam programu wszystko przestało działać. Programy sprzed "awarii" działają normalnie cały czas (nawet po awarii), a te stworzone po "awarii", nawet kopie wcześniej napisanych już programów, nie działają. No i oczywiście straciłem to co napisałem, bo się cały visual zwiesił i trzeba było zamykać bez zapisywania.
P-140158
carlosmay
» 2015-11-15 13:45:36
Ostatnie bazy antywirusów dostały jakiś algorytm, który blokuje. Ja ostatnio odpaliłem projekt po dwóch miesiącach
 Ostatnio na forum pojawiło się kilka takich tematów.
P-140163
« 1 »
  Strona 1 z 1