Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Qt C++ ściąganie wyników Lotto z Lotto.pl

Ostatnio zmodyfikowano 2016-04-14 19:34
Autor Wiadomość
Kefirek
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2016-04-10 10:48:21
Już zaglądam...
P-147140
Kefirek
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2016-04-10 11:19:21
Z tego co zrozumiałem z tego 9-cio stronicowego dokumentu,że jest możliwość ściągnięcia danych tekstowych dla odpowiednich
losowań oraz można również ściągnąć wysokość wygranych, oraz losowania archiwalne w rekordach po 10-ć

Moje pytanie: w pierwszym podejściu sczytywałem zawartość całej strony(niestety nieskutecznie i tu też może ktoś z Was wie dlaczego),
natomiast teraz mogę użyć podanych linków dla ściągnięcia odpowiednich wyników losowań. Czyli wystarczy w moim powyższym kodzie zmienić link???.
P-147144
sajmon
» 2016-04-12 18:37:23
Dodałeś do pliku projektu odpowiednią linijkę?
QT += network
P-147211
Kefirek
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2016-04-12 19:57:25
Tak QT += network jest dodane. W necie znalazłem sugestię tego typu:


These warnings are printed by Qt (Qt Network specifically) when it loads the OpenSSL libraries at runtime, but does not find the above mentioned functions in them (probably because the OpenSSL libraries found are too old). They essentially mean that Qt was compiled with an OpenSSL version that supported TLS v1.1, v1.2, but that the OpenSSL libraries found on your system does support only up to TLS v1.0.

The warnings are not fatal by itself (TLS 1.0 is still considered secure, and most servers will accept it), but are a hint that your application bundles outdated OpenSSL libraries, or relies on finding libeay32.dll, ssleay32.dll somewhere on the system (in PATH).

If you want to avoid these warnings, either ship a very recent libeay32.dll, ssleay32.dll together with your application, or let Qt link in openssl statically (see Enabling and Disabling SSL Support in the Qt documentation on how to do this).

Ale nie bardzo wiem czy to dobry kierunek.
P-147216
Monika90
» 2016-04-14 14:02:57
U mnie Twój kod działa. To znaczy warningi dotyczące SSL się wyświetlają, ale zawartość strony też.
P-147253
Kefirek
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2016-04-14 19:34:52
Witam Monika i znowu muszę przyznać, że jesteś niezastąpiona na tym forum.Oczywiście bardzo doceniam pomoc innych, ale w trudnych tematach najlepiej radzą sobie Eksperci.
Wracając do zagadnienia kod:
C/C++
pBaseUpdate = new BaseUpdate;
pBaseUpdate->ReadInternetPage();
delete pBaseUpdate;

wstawiłem w kostruktorze kalsy formminilotto.cpp i  wtedy strona nie została sczytywana do zmiennej data.
Powyższy kod wstawiłem do innej funkcji i poszło.
Jeszcze raz Monika dzięki i
Pozdrawiam
P-147269
1 « 2 »
Poprzednia strona Strona 2 z 2