WINAPI Listbox
Ostatnio zmodyfikowano 2016-05-01 23:54
Martiial Temat założony przez niniejszego użytkownika |
» 2016-05-01 18:52:11 Kompiluje, tyle, że jak naciskam na urządzeniu ScanPal 5100 "SCAN" to zamiast w prostokąciku(listbox) wyświetlić to przeskanowane, to dalej jest on pusty :/ |
|
Martiial Temat założony przez niniejszego użytkownika |
» 2016-05-01 19:18:23 Zrobiłem test, zobaczcie czy "gramatycznie" jest on dobry. Wg tego testu, dalej listbox jest "biały" w środku.
hlistbox=CreateWindowEx( WS_EX_CLIENTEDGE, L"LISTBOX", NULL, WS_CHILD | WS_VISIBLE | WS_BORDER | WS_VSCROLL | ES_MULTILINE | ES_AUTOVSCROLL, 30, 30, 180, 100, hWnd, NULL, hInstance, NULL ); SendMessage( hlistbox, LB_ADDSTRING, 0,( LPARAM ) "Element 1" ); |
|
Martiial Temat założony przez niniejszego użytkownika |
» 2016-05-01 23:54:03 Dobra, sytuacja na obecną chwilę wygląda tak:
Programik z:
Listboxem, editem i buttonem.
Mam rozmieszczone ładnie, i w obsłudze zdarzeń zrobiłem tworzenie pliku i zapisanie zawartości Listboxa do niego(pliku) oraz zawartość edita jako komentarz do zawartości listboxa.
I to wszystko po naciśnięciu buttona.
Problem:
Nie wiem jak wpisać zawartość do Listboxa. Jak robię SendMessage:
SendMessage( hlistbox, LB_ADDSTRING, 0,( LPARAM ) "Test" );
Obojętnie gdzie(tak mi się wydaje, że juz wszedzie próbowałem) to ListBox pusty.
KOD: http://pastebin.com/vjbNNVP9
Pomocy. |
|
1 « 2 » |