Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Wpływ działania code::blocks na komputer

Ostatnio zmodyfikowano 2016-05-27 11:50
Autor Wiadomość
Damian155
Temat założony przez niniejszego użytkownika
Wpływ działania code::blocks na komputer
» 2016-05-21 14:10:39
Witam

Mam problem z komputerem podczas używania Code::bloksa(Tak mi się wydaje). Jak piszę program to komputer mi się zacina. W menadżerze zadań dysk jest na 100%.Podczas grania czy też zwykłego użytkowania komputera problem nie występuje. Podczas tego błędu wszystkie programy wyrzucają brak odpowiedzi, po chwili "puszcza" i odzyskują sprawność, ale wystarczy że coś kliknę i znów to samo. Jeśli już uda mi się kliknąć Uruchom ponownie to wyłącza się 5 min a próba uruchomienia kończy się błędem. Dopiero za następnym razem można go włączyć :/ Tak jak mówiłem problem występuje TYLKO podczas programowania i to nie zawsze. Miał ktoś podobny problem ? Win 10 jakby co.
P-148461
carlosmay
» 2016-05-21 17:20:03
Możliwe, że jakiś pakiet ochronny blokuje programy użytkownikowi i coś robi.
Niektóre antywirusy robią problemy przy działaniu Code::Blocks.
P-148471
Damian155
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2016-05-21 18:55:52
Ale żeby aż tak, podczas tego błędu Windows się także się zacina więc nie wiem :/ Ale spróbuje bez antywira.
P-148473
Damian155
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2016-05-27 11:50:02
Cześć
Dopiero wczoraj miałem czas przysiąść do testów, i tak,problemem chyba był antywirus.Piszę chyba bo jeszcze wiele czasu nie minęło od testów ale jak narazie nic się nie stało. Miałem AVG i tam jest opcja żeby wyłączyć ochronę(to nie pomogło), postanowiłem więc zmienić antywira na Malware i teraz śmiga dobrze(przy okazji wykrył mi 22 wirusy/ostrzeżenia których AVG nie widział :P) Dziękuję Wam za pomoc :)

Ps. Tematu nie zamykajcie(zamknę go jak już będę pewny że wszystko działa)
P-148606
« 1 »
  Strona 1 z 1