Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Brak punktu wejścia procedury c++ _ZNKSt7__cxx1112basic_stringlcSt11char_traitslcESalcEE5c_strEv

Ostatnio zmodyfikowano 2017-05-12 23:03
Autor Wiadomość
Krisent
Temat założony przez niniejszego użytkownika
Brak punktu wejścia procedury c++ _ZNKSt7__cxx1112basic_stringlcSt11char_traitslcESalcEE5c_strEv
» 2017-05-12 17:26:28
A więc po pewnym czasie włączania aplikacji przez Code Blocksa postanowiłem użyć pliku aplikacji w folderprojektu\bin\Debug, zaraz po uruchomieniu cmd pokazał mi się komunikat o tym iż nie znaleziono libgcc_s_dw2-1.dll i następnie libstdc++-6.dll,postanowiłem więc poszukać odpowiedzi na forach.

Po kilku minutach szukania dowiedziałem się iż należy skopiować te biblioteki do pliku projektu .Tak więc umieściłem dane pliki w folderze Debug i ponownie uruchomiłem plik exe.

Dopiero teraz  zaczyna się problem ponieważ mimo iż poprzednie komunikaty już się nie ukazały to teraz pojawił się nowy o treści :Nie znaleziono punktu wejścia procedury _ZNKSt7__cxx1112basic_stringlcSt11char_traitslcESalcEE5c_strEV w bibliotece D:\Folder\folderprojektu\bin\Debug\projekt.exe i na ten problem nie znalazłem już żadnego rozwiązania ,i dlatego właśnie piszę to pytanie . Z góry dziękuję za odpowiedź.
P-161005
j23
» 2017-05-12 18:21:51
A skąd te pliki wziąłeś?

Żebyś nie musiał kopiować tych bibliotek co chwila, dodaj do zmiennej środowiskowej PATH ścieżkę do katalogu <MinGW>\bin Jak masz kilka MinGW na swoim dysku, to lepiej niech to będzie ten, na którym kompilujesz swoje projekty.
P-161007
Krisent
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2017-05-12 23:03:47
Dziękuję za radę.
Teraz wszystko działa poprawnie.
P-161029
« 1 »
  Strona 1 z 1