[C++] Wskaźnik na destruktor
Ostatnio zmodyfikowano 2017-07-02 11:45
TenTyp Temat założony przez niniejszego użytkownika |
» 2017-07-02 11:45:25 ja potrzebowałem tego destruktora do tworzenia zupełnie nowych obiektów ażeby nie zmieniać parametrów wrogów (brak estetyki).
podczas przechodzenia z jednej mapy na drugą niszczę uprzednich wrogów oraz generuję nowych metodą losową oraz wczytuję, a bestii w grze jest cała masa do wyboru. w zależności od mapki będą wczytywani. dlatego też potrzebowałem destruktora .
@jankowalski25 błąd był następujący: -undefined reference to `wrog::~wrog()' -error: ld returned 1 exit status|
@Kinexity dzięki wielkie :-)
nullptr również się przyda :-) ale nie w tej grze akurat, albo przy końcu gdy będę ją "zamykał". zobaczę jak kompilator sobie poradzi pod sam koniec z kodem :-) jak juz skończę tego rpg'a to wrzucę na forum (gra w cmd może komuś się spodoba a grafika całkiem przyjemna :-) ) |
|
1 « 2 » |