Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

[c++][visual studio 2013] Przycinanie się programu w trybie release

Ostatnio zmodyfikowano 2018-12-25 19:58
Autor Wiadomość
Wicon
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2018-12-25 18:14:07
Fakt, podpiąłem coś nowszego.

Zdaję sobie sprawę z tego, że wiele rzeczy można było napisać o wiele lepiej, jednak na tym programie zaczynałem swoją przygodę z programowaniem a teraz chcę go po prostu dokończyć bo szkoda by było porzucić parę lat pracy. Nie chcę już jednak skupiać się na przerabianiu wszystkiego, bo przerobienie jednej rzeczy wymagałoby przerobienia kolejnej i kolejnej itd. a to znów wymaga czasu, a ja chcę skończyć już tą aplikację i zacząć uczyć się nowych rzeczy.

No, generowanie kodu trwa długo. Problem jest tylko z tą jedną funkcją, gdy włączę optymalizację dla wszystkich funkcji prócz tej jednej to kod generuje się o wiele szybciej niż gdy włączę optymalizację tylko dla niej.
P-173327
Wicon
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2018-12-25 18:31:04
Rzeczywiście po wyłączeniu Whole Program Optimization całość przebiegła o wiele szybciej. Rozumiem, że ta opcja nie jest aż tak istotna dla finałowej wersji mojego programu?
P-173328
pekfos
» 2018-12-25 18:44:33
Generalnie dobrze jest to mieć, ale jak ma się nie linkować z tego powodu to możesz z tego zrezygnować. Crash linkera to problem z linkerem, nie z jego konfiguracją, czy kodem. Z tym powinieneś pisać na forum Visuala, jeśli chcesz to rozwiązać.
P-173329
Wicon
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2018-12-25 19:58:24
Ok, w takim razie problem został już tutaj rozwiązany na miarę możliwości. Póki co jestem zadowolony że kompiluje się jak należy i działa, jeśli zachce mi się dalej z tym walczyć to napiszę na ichniejszym forum.
Dzięki za pomoc :)
P-173330
1 2 3 « 4 »
Poprzednia strona Strona 4 z 4