Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Telefon z Android + klawiatura + mysz. Da się?

Ostatnio zmodyfikowano 2020-01-31 16:54
Autor Wiadomość
crash
Temat założony przez niniejszego użytkownika
Telefon z Android + klawiatura + mysz. Da się?
» 2020-01-31 11:18:16
Cześć ludziska!

Mam LG K10, Android. Nie zawsze mam ze sobą komputr, a czasami przydałoby się porobić kilka rzeczy na serwerze. Jako że takie znaczki jak średnik, nawiasy i inne cuda używane przez koderów ciężko bo zbyt wolno klika się i łatwo o pomyłkę, mam takie pytanie: czy da się (i jeśli jak to w jaki sposób) podpiąć klawiaturę komputerową do telefonu. Jeśli w jakiś magiczny sposób dałoby się jeszcze mysz, to byłby raj na ziemi, acz na myszy aż tak mi nie zależy. Szukałem w Google ale nie o taki wyniki mi chodziło :) Widziałem u znajomego mini podstawkę do jego IPhone'a, ale nie ratowałaby mnie ze względu na brak tabulatora czy *()[]_+ itp. Jeśli jest taka akcja możliwa, osobie która mi pomoże stawiam flaszkę :) Z góry dzięki za pomoc :)
P-176141
nanoant20
» 2020-01-31 15:22:53
Jest coś takiego jak przejściówka - adapter USB OTG Host
Nie wiem czy będzie działał z Twoim smartfonem, ale masz
już punkt zaczepienia.
P-176144
pekfos
» 2020-01-31 16:54:33
Lepiej sprawdź czy zadziała klawiatura na bluetooth, robią takie to tabletów, w tym razem z touchpadem. Klawiatura na USB to masakra, powiem z doświadczenia. Poza tym jakoś nie wyobrażam sobie, że będziesz zawsze nosić ze sobą klawiaturę, bo "nie zawsze masz ze sobą komputer". Klawiatura to pół komputera, a drugie pół dodaje tylko trochę wagi i grubości. Czemu nie kupić sobie jakiegoś taniego laptopa o małej przekątnej..? Znacznie wygodniejsze do faktycznego robienia rzeczy i nie musisz się użerać z Androidem. Możesz sobie postawić linuksa na szyfrowanej partycji i hej. Są niby jeszcze klawiatury laserowe i takie miękkie, które można zwinąć, to ma większe szanse że faktycznie będziesz to przy sobie mieć, ale nie gwarantuję, że będzie używalne tam gdzie wtedy będziesz. Wciąż, wszystko lepsze niż ekran dotykowy..
P-176146
« 1 »
  Strona 1 z 1