Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

frameworki do tworzenia aplikacji Facebooka

Ostatnio zmodyfikowano 2023-04-25 20:08
Autor Wiadomość
jamila2
Temat założony przez niniejszego użytkownika
frameworki do tworzenia aplikacji Facebooka
» 2023-04-23 23:55:45
Chciałbym zapytać o Twoją wiedzę na temat tworzenia aplikacji Facebooka w Pythonie. Który z głównych frameworków internetowych dla tego języka Twoim zdaniem najlepiej nadaje się do tego zadania? Rozumiem, że „najlepsze” to bardzo subiektywne określenie, ale szczególnie interesują mnie następujące kwestie:

-Większość bibliotek wielokrotnego użytku. Na przykład można chcieć automatycznie generować konta dla nowo zalogowanych użytkowników Facebooka, zapewniając jednocześnie alternatywną funkcję logowania nazwy użytkownika i hasła. Aby zintegrować się z tą studnią, potrzebuję uwierzytelnienia.

-Aplikacje Facebooka różnią się od stron podobnych do CMS. Mają dużo zajęć. W przypadku bardziej złożonych przypadków użycia buforowanie danych pobranych z Open Graph API jest często konieczne w celu jednoczesnego wyszukiwania zarówno danych lokalnych, jak i Facebooka (na przykład dołączanie do niektórych stolików na podstawie relacji przyjaźni).

-Zdecydowanie wolałbym dobrze znane odpowiedzi. Po wykonaniu tej instrukcji wydają się być o wiele bardziej solidne i przemyślane. Wcześniej zbudowałem aplikację na Facebooku za pomocą Grails i chociaż podobał mi się projekt i podstawowe zasady, ilość problemów i złożoności, które napotkałem, była po prostu zbyt duża. Ponadto Groovy jest nadal dziwnym językiem do pracy i tym razem nie zamierzam pracować sam.

Nie jestem nowy w Pythonie, ale jestem nowy w tworzeniu stron internetowych w Pythonie. Jednak po moich doświadczeniach z Grails i wszystkimi jego zwrotami akcji wątpię, by Python mógł mnie naprawdę przestraszyć.
P-180112
DejaVu
» 2023-04-25 20:08:37
Zapytaj Chat GPT - do wstępnego rozpoznania sprawdza się bardzo dobrze.
P-180113
« 1 »
  Strona 1 z 1