Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

C++ z archiwum

Ostatnio zmodyfikowano 2010-09-09 16:01
Autor Wiadomość
marek
Temat założony przez niniejszego użytkownika
C++ z archiwum
» 2010-09-09 09:02:56
Na razie nowy kurs C++ to tylko podstawy tj ok 30% całego kursu. Mam nadzieję że niedługo pojawi się reszta. Z braku laku korzystam więc ze starego kursu tj. z archiwum. W związku z tym mam pytanie. Czy jest sens zadawać pytania na forum dotyczące starego kursu C++?

 Archiwum Kurs C++ v2.0 (kurs) Lekcja 20.Pierwszy przykład.
 1. Zawiesza się. Czy innym ludkom też?
 2. Czy przykład nie jest zbyt skomplikowany jak na kurs podstawowy? Męczę się i męczę.
P-21841
DejaVu
» 2010-09-09 11:49:21
Jest sens jeżeli czegoś nie rozumiesz.
P-21842
DejaVu
» 2010-09-09 16:01:45
Jak już wspominałem Dante był osobą, która modyfikowała w późniejszym okresie lekcje, które ja napisałem (mowa obecnie o lekcji » Kurs C++ v2.0Funkcje raz jeszcze lekcja). Dlatego też stwierdziłem, że kurs będzie pisany od nowa i tak też się stało. Dodatkowo przywróciłem pierwotną wersję kursu w postaci wersji pierwszej, tj. takiej którą ja tworzyłem. To, że wersja nowego kursu wolno się rozwija to tylko dlatego, że rozwijane są inne części serwisu, które znacznie bardziej się przydają programistom w codziennym programowaniu aniżeli kurs uczący programowania. Wszystko stopniowo się rozwija, niemniej jednak generalnie rzecz biorąc 75% tego co jest na tym serwisie to tylko i wyłącznie moja praca (nie licząc jego realizacji od strony technicznej, która została wykonana w 100% przeze mnie). W związku z tym, że sam ten serwis ciągnę do przodu i czasem zdarzy się, że ktoś pomoże to też nie dziw się, że jest tylko tyle i aż tyle materiałów jest obecnie dostępnych i opracowanych w moim przekonaniu przyzwoicie.
P-21858
« 1 »
  Strona 1 z 1