Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Problem z konfiguracją biblioteki RakNet

Ostatnio zmodyfikowano 2008-09-27 22:05
Autor Wiadomość
lynx
Temat założony przez niniejszego użytkownika
Problem z konfiguracją biblioteki RakNet
» 2008-09-27 20:44:39
Ja zwykle mam problem z konfiguracją Dev-a. :( Teraz przeżuciłem się na bibliotekę RakNet jeżeli chodzi o połączenie internetowe. Nie wiem co z tego wyjdzie, ale warto próbować. Tym razem jest to biblioteka UDP, więc mam nadzieję, że nie będzie problemów z wieloma klientami. Dodatkowo jest to biblioteka do gier, więc powinno być wszystko dobrze.


Jednak przejdźmy to błędu, jak zwykle mam problem z konfiguracją. Chcę, aby kompilator(konsolidator) sam pobierał sobie libRakNet.a . Próbuję coś tam wpisywać do konsolidatora, ale wszystko sprowadza się do błędów. Dodałem ścieżkę /.../raknet/lib do katalogów bibliotek w Devie.

A więc, co mam wpisać do tego okienka z dodawaniem opcji konsolidatora?(to nowy profil kompilatora)




PS RakNet był w uaktualnieniach w Devie, i takiego go pobrałem, i zainstalowałem.
P-1706
DejaVu
» 2008-09-27 20:49:54
-lRakNet
/edit:
ustaw poprawny temat
P-1707
DeBugger
» 2008-09-27 21:09:52
Nie wiem jak to na Windows, ale dobre. :D
Jeżeli, Panie Pietrzuchu(:D), chcesz zlinkować jakąś bibliotekę to tak:
-l<nazwa_biblioteki>
P-1708
lynx
Temat założony przez niniejszego użytkownika
Dzięki za pomoc.
» 2008-09-27 21:31:18
Dzięki za pomoc przy konfiguracji. Ten twój sposób JCJ nie działa, lub do końca go nie umiem użyć.


Może być taki temat?


(;D, JCJ jak by co to mów mi Piotrek, wiem, że to trochę żartobliwie, ale troszkę śmiesznie to zabrzmiało ;P ) xD
P-1709
DeBugger
» 2008-09-27 21:41:31
Właśnie o to chodziło, co Panu Piotru:
-lRakNet
Tylko bez nawiasów. xD
Żebyś mógł też, Panie Piotrze2(xD), zlinkować inne biblioteki.
P-1710
lynx
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2008-09-27 22:05:53
Hehe...
OK spoko Pan Piotr zrozumiał ;P Na przyszłość będę o tym pamiętał, o ile nie pomyli mi się '|' z 'l'. ;P
P-1711
« 1 »
  Strona 1 z 1