Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Ksiazki

Ostatnio zmodyfikowano 2010-12-06 19:00
Autor Wiadomość
DejaVu
» 2010-11-28 04:33:44
Nie chwaliłbym się tym, że tylko na kursach bazujesz - one są bardzo wybrakowane. Kursy są dobre do wprowadzenia w temat, zapoznania się z najważniejszymi zagadnieniami. Thinking in C++ (tom 1 i 2) mimo wszystko warto przeryć od deski do deski na pewnym etapie kariery programistycznej - ja nie znam wielu myków jakie można stosować w C++, bowiem nie czytałem tej pozycji jednak wiem co mi polecał kumpel, którego mimo wszystko wiedza z zakresu programowania wykraczała daleko poza moje kompetencje kilka lat temu. Programista ma kilka o ile nawet nie kilkanaście stopni wtajemniczenia. Między każdym z tych stopni istnieje de'facto przepaść i wejście na kolejny 'wyższy poziom' jest na prawdę nie lada wyzwaniem. Zarówno kodzenie jak i czytanie książek jest edukujące, a wynajdowanie koła na nowo o ile być może jest rozwijające to nie uczyni z nikogo lepszego programisty.
P-24584
hincu
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2010-11-30 12:23:00
ok dzieki za pomoc tak wiec postanowilem juz zakupic ksiazki symfonia c++ 1,2 tom najnowsze wydanie oraz pasja c++ tez 1 i 2 tom przy nastepnej okazji zakupie tez think in c++ 1,2 tom tutoriale sa dobre ale z ksiazek mozna sie wiecej dowiedziec btw i tak bede musial poszukac jakichs dokumentacji do bibliotek typu sdl czy winsock by zajsc o wiele dalej :P
P-24668
F90M
» 2010-11-30 15:08:41
Szkoda pieniędzy na 3 (a raczej 6) książki o C++, w zupełności wystarczy jedna seria.
P-24669
kamillo121
» 2010-11-30 21:54:33
Jest mi dane korzystać z książki "Język C++ Bjarne Stroustrup" i jestem z niej zadowolony, wszystko jest opisane na wysokim poziomie. Chociaż autor zapewnia na początku iż książka przeznaczona dla osób mających do czynienia z progami to spokojnie można czytać bo wszystko opisane(niekoniecznie prostym językiem).

W jednej książce jest zawarte od deklaracji po projektowanie bibliotek :)
P-24690
hincu
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2010-12-06 19:00:30
wielkie dzieki za odpowiedz biore te 4 ksiazki gdyz sa one w cenie promocyjnej a 1 ksiazka do nauki programowania nie wystarczy temu zdecydowalem sie na te 4 a pasja to poprostu kontynuacja symfonii :P
jezeli jest ktos tez zainteresowany kupnem tych 4 ksiazek w cenie 107zl to prosze pisac PW
P-24892
1 « 2 »
Poprzednia strona Strona 2 z 2