Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

wielkość okna wyświetlającego program/wielkość czcionki na konsoli

Ostatnio zmodyfikowano 2011-01-14 21:12
Autor Wiadomość
Zuza
Temat założony przez niniejszego użytkownika
wielkość okna wyświetlającego program/wielkość czcionki na konsoli
» 2011-01-14 20:59:35
Witam wszystkich, to mój pierwszy post. Forum długo pomagało mi z problemami które napotkałam tworząc programy, ale dziś, gdy nie znalazłam odpowiedzi w poprzednich postach i na google.pl, a mój współlokator z wydziału elektroniku siedzi na piwie, postanowiłam się zarejestrować i poprosić o pomoc.

Mój problem nie dotyczy kodu. Po prostu, dziś po odpaleniu projektu, skompilowaniu i uruchomieniu program wyświetlił się w maleńkim okienku. Przegrzebałam ustawienia, próbowałam różnymi sposobami, ale nie mogę tego powiększyć, a z takim ustawieniem czcionki nie mogę praktycznie nawet sprawdzić, czy program działa, bo jest to strasznie nieczytelne.
Tak to wygląda:
http://img502.imageshack.us/i/beztytuukjb.png/

Używam DEV C++, wersja 4.9.9.2

Dziękuję za odpowiedzi, będę bardzo wdzięczna za pomoc :)
P-26538
cyklopek11
» 2011-01-14 21:06:35
http://cpp0x.pl/#/forum/temat/?id=3525
P-26539
malan
» 2011-01-14 21:09:05
Piszesz, że pogrzebałaś w ustawieniach..., ale w jakich? Próbował poprzez ustawienia/właśniwości konsoli?
Start -> Uruchom -> Wpisujesz: cmd -> PPM na górny pasek (ten, na którym masz minimalizację, maksymalizację, zamknięcie itd.) -> Właściwości -> Czcionka
P-26540
Zuza
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2011-01-14 21:12:52
Nie wpadłam na to, żeby wyszukiwać po haśle "obrazek". I nie wiem, po co ktoś zdrabnia wyraz "litery". Dziekuję bardzo za szybką odpowiedź i przepraszam, ze tego nie odnalazłam sama.

Próbowałam w ustawieniach, które są dostępne w menu dev'a. Ale tam były tylko chechy czcionki pisanego kodu. Tak czy inaczej już naprawione, nawet tło sobie zmieniłam na fioletowe (ale jazda!).

Sorry, jestem początkująca, a na dodatek jest sesja, więc jestem średnio przytomna.

Problem rozwiązany, dziękuję :)
P-26541
« 1 »
  Strona 1 z 1