Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

pytanie do administratora o adres ip logowania

Ostatnio zmodyfikowano 2011-03-03 00:29
Autor Wiadomość
McAffey
Temat założony przez niniejszego użytkownika
pytanie do administratora o adres ip logowania
» 2011-03-02 16:32:43
Witam. Swoje pytanie kieruję do administratora. Przed chwilką coś tutaj przeglądałem i nagle mnie wylogowało. I tutaj się pojawia moje pytanie czy wylogowało mnie z powodu jakiejś zmiany na serwerze / jakiegoś błędu czy może ktoś (jestem jakiś przeczulony po tej sprawie na 4programmers ;p) mnie wywalił logując się w innym miejscu na moje konto. Mam nadzieję, że moja prośba nie będzie problemem a mianowicie jakby w wolnej chwili Pan Piotr mógł sprawdzić, czy było więcej niż jedno logowanie (bo raz ja się musiałem zalogować jak mnie wywaliło) na moje konto z dnia dzisiejszego tj. 2 marzec. A jeśli więcej niż jedno to czy są różne ip czy jedno i to samo (jednak z przyczyn oczywistych proszę tutaj owych ip nie podawać ;] ). Jeśli jednak sprawdzenie tego logowania to jakiś większy problem (w co raczej wątpię, aczkolwiek nie mam o tym zielonego pojęcia) to przepraszam za zamieszanie sprawy nie było. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam ;)
P-28748
DejaVu
» 2011-03-02 18:25:13
Mnie też ostatnio wylogowywuje - są to jednak jakieś problemy z połączeniem serwera www z bazą danych, bowiem zawartość strony również się nie ładuje. Dopiszę do listy TODO historię wejść z danego IP dla użytkowników.
P-28754
McAffey
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2011-03-02 21:22:45
Dziękuję bardzo ;)
Dopiszę do listy TODO historię wejść z danego IP dla użytkowników
z danego ip, a nie lepiej z danego konta, na tej zasadzie, że można wyświetlić sobie z jakich ip wchodziłem na swoje konto ?
P-28774
DejaVu
» 2011-03-02 23:44:33
W ciągu ostatnich 5 dni logowałeś się tylko z jednego miejsca. 6 dni temu logowałeś się z innego adresu ip (ale z tego samego komputera).
P-28782
McAffey
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2011-03-03 00:29:06
Dziękuję bardzo, o to mi chodziło ;)
P-28784
« 1 »
  Strona 1 z 1