Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Helppp Wpisuje W Kalkulatorze Litere... zamiast cyfry i konsola szaleje ;/

Ostatnio zmodyfikowano 2011-03-21 17:56
Autor Wiadomość
DejaVu
» 2011-03-20 23:36:15
Przeczytaj jeszcze z 5 razy rozdział do którego dostałeś linka. Ty chcesz gotowe rozwiązanie, a ja chcę żebyś doszedł do niego sam mając podane i opisane narzędzia, których trzeba użyć. Co jest nieprawidłowego w moim podejściu? Bo myślę, że jeżeli chcesz się faktycznie nauczyć programowania to powinieneś zmusić się do kreatywnego myślenia i do kombinowania z tymi rzeczami, które dostałeś do rozpracowania.
P-29508
trufel15
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2011-03-20 23:48:17
Tak, ALe Wiedz, Ze Czlowiek Sam Nigdy Niczego Nie Osiagnie... Rownie Dobrze Moge Ci powiedziec... Ucz Się Innego Jezyka Bez Poradnika :) Nie Dla Każdego Jest Zrozumiałe Wszystko... i po Prostu Może Mi Brakuje... Kreatywności Co Do Tego... Ale Wystarczy, ze Zapytasz Nauczyciela... Ci Wskaze I bedziesz pamietal, ze tam popełnialo Sie bląd :)
P-29509
McAffey
» 2011-03-20 23:49:50
Ty chcesz gotowe rozwiązanie, a ja chcę żebyś doszedł do niego sam mając podane i opisane narzędzia, których trzeba użyć.
Pomijając fakt, że dwa gotowe rozwiązania już dostał.
Nie Dla Każdego Jest Zrozumiałe Wszystko
To napisz konkretnie czego nie rozumiesz :)
P-29510
DejaVu
» 2011-03-20 23:58:46
Samemu nic nigdy się nie osiągnie...? sam się uczyłem C++, sam się uczyłem php, sam stworzyłem ten serwis, sam stworzyłem 90% materiałów tego serwisu. Sam nic nie osiągniesz nie walcząc z problemami i nie podnosząc sobie samemu poprzeczki.
P-29511
trufel15
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2011-03-21 00:00:52
Tak, ale nie wierze Ci, ze nigdy nie siegales rad.. i nie zagladaleś do poradników :)
Ludzie musza współpracowac... jeden potrafi to drugi to... wymieniaja się wiedzą, surowcami itp...
Tak działą ludzkość... Wymiana... i Współpraca :D Czyż Nie Prawda?
P-29512
DejaVu
» 2011-03-21 00:04:34
Nie sięgałem bo jeszcze kilka lat temu Internet w tym kraju był kulawy. Książkę się kupowało i się czytało. A Twoja teoria sprowadza się do tego: "Naucz się czytać i pisać, nie ucząc się tego".

/edit:
Poza tym skoro napisałem Ci, że nauczyłem się n'języków sam i cały serwis napisałem sam to gdzie tu widzisz współpracę? Współpraca nawiązała się później do prowadzenia forum, ale to już jest zupełnie inna płaszczyzna.
P-29513
trufel15
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2011-03-21 00:06:11
Akurat Tamten Dział Jest Mi Nie Zrozumiały...
I Uważam, że jest troche za mało wyjasniony np:
*Opis działania strumienia wejściowego*
Piszą (Wyobraź sobie)... Potem wprowadz tam dane... i zrozum, czy to robic, czy wyobrażać...
I nie mam pojęcią oco tam w ogóle chodzi... skąd te liczby się tam biorą...
** "a w strumieniu pozostałyby dane:
. Czy 2+2 wynosi 4?" <-- Jak mogly tam pozostac tam takie dane... jak nie ma wprowadzonego typu zmiennych co do znaków :) tylko int...
to skąd się wzieło w wyjsciu "czy" "+" "wynosi"<--- moze po prostu tego nie rozumiem, albo to jest nie dokońca dokladnie wyjaśnione... Jak mówi poradnik. Dla (początkujących od zera)..
P-29514
DejaVu
» 2011-03-21 00:11:14
Czy 2+2 wynosi 4?" <-- Jak mogly tam pozostac tam takie dane... jak nie ma wprowadzonego typu zmiennych co do znaków :) tylko int...
No nie wiem... być może autor napisał zdanie wcześniej o następującej treści:
Wprowadźmy teraz do strumienia następujące dane:
12345, 321. Czy 2+2 wynosi 4?

/edit:
Jeżeli to co zacytowałem jest niejasno napisane to wybacz - ale jaśniej pisać ja już nie potrafię.
P-29516
1 2 « 3 » 4 5 6
Poprzednia strona Strona 3 z 6 Następna strona