Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Instalacja Irrlicht`a

Ostatnio zmodyfikowano 2011-05-22 01:01
Autor Wiadomość
dawid
Temat założony przez niniejszego użytkownika
Instalacja Irrlicht`a
» 2011-05-21 15:46:27
Witam,
Mam problem z Irrlichtem. Pobrałem go ze strony zamieszczonej w kursie. Po dwukrotnym kliknięciu na ikonę instalatora otworzył mi się proces instalacji. To zacząłem instalować. Po instalacji otworzył mi się program: Dev-C++ Package Manager (version 2.2.6) w którym znajdują się ikony. Co ja mam tam zrobić, aby biblioteka Irrlicht działała poprawnie. Proszę o pomoc. Pozdrawiam, Dawid
P-33254
DejaVu
» 2011-05-21 19:18:41
Yhm... najlepiej pociągnij tą bibliotekę ze strony głównej. Z pewnością będzie dużo nowsza niż to co u nas znalazłeś (o ile znalazłeś :) ).
P-33276
Gabes
» 2011-05-21 21:32:16
Czyli tak masz Deva ,zainstalowałeś  Irrlichta tylko jaką wersie ostatnia z devpack to 1.4.1.
Otwórz folder  Dev-Cpp z programem masz go w Program Files lub bezpośrednio na dysku C.D.E...np.C\ Dev-Cpp.następnie Examples \ irrlicht \ examples  - są tam przykładowe programy.
Uruchom  Project example wyskoczą ostrzeżenia ignoruj je wciskaj ok .Następnie :
Opcje projektu ,Parametry,Konsolidator- usuwasz co tam jest  wpisane i wpisz 
-lirrlicht ,dalej
Wyjście,Katalog do pliku wykonywalnego-usuń wpis , plik wykonywalny exe będzie w folderze z projektem no i wciśnij ok i to tyle.

Teraz F9( Kompiluj i uruchom).Dla każdego przykładu tak samo.
Aby uruchomić przykładowy program poza Devem wrzuć plik irrlicht.dll (jest on w folderze  bin) do folderu z projektem .
P-33290
dawid
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2011-05-22 01:01:46
Dzięki już sobie poradziłem sam.
P-33297
« 1 »
  Strona 1 z 1