Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

[WinAPI] Toolbar źle wyświetla text ( Common Controls )

Ostatnio zmodyfikowano 2011-05-23 19:19
Autor Wiadomość
malan
» 2011-05-23 18:57:31
Przykro mi, ale jak już napisałeś na forum to nie ma odwrotu - albo to rozwiążemy albo znikniemy z internetu niczym Atlantyda z mapy świata... Spakuj cały projekt i wrzuć na jakiś serwer...
P-33378
Mrowqa
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2011-05-23 19:19:21
Cały projekt jest bardzo duży ( mało czytelny i długi :P ). Szkoda żebyście się nad nim męczyli ;P Ściągam właśnie teraz C::B, spróbuje na nim skompilować kod :P Ewentualnie może to wrzucę ( bo przyzwyczaiłem się do tego nietypowego VC++ i wolę na nim rozwiązanie ^^ ). W każdym razie dzięki za ofiarność :)
( Stworzyłem sobie przed chwilą projekt tylko z tamtą kontrolką :P ale usunąłem - nie przeczytałem tego posta tu :P ). Stworzę chyba inny mniejszy projekt ( żebyście się nie namęczyli :P ). Ale na razie spróbuję sił w C::B ... ;)

EDIT:
Skoro jestem wielkim przyjacielem tego najlepszego polskiego serwisu programistycznego to nie mogę przynieść mu hańby ;) Więc jak prosiliście -> projekcik ( pliki ). Oczywiście wolałbym rozwiązanie napisane w VC++ 2010 express - miałbym już pewność, bo ten kompilator ma wiele zaskakujących ... ( jakby to nazwać :P ). Szkoda, że o okienku z pamięci sobie przypomniałem sobie teraz ... ;) Ale i tak kod zamieściłem ( więc jakbyście byli tacy łaskawi oraz wierni temu serwisowi i dla dobra sprawy zessali VC++ - prosiłbym o rozwiązanie też tego .

Dzięki za pomoc!

Pozdrawiam,
Mrowqa
P-33379
1 « 2 »
Poprzednia strona Strona 2 z 2