Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Czy posiadasz Linksa ???

Ostatnio zmodyfikowano 2009-01-18 20:59
Autor Wiadomość
GoldWolf
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2009-01-01 19:36:50
A czy ktoś tak przypadkiem próbował działać na innym środowisku graficznym niż domyślne KDE, Gnom.

Dokładnie chodzi mi o fluxbox-a ?
P-3166
lynx
» 2009-01-01 19:48:58
Ja już próbowałem. Gnome mi się nieco przycinał i chciałem zmienić na Fluxbox-a lub Icewm. Pewnie Ty z tego samego powodu chcesz zmienić środowisko. Zakończyło się na tym że zainstalowałem Icewm jest bardzo szybkie, polecam. Do obsługi pulpitu i folderów muszisz sobie wgrać menadżer plików, ja wgrałem pcmanfm (pc man file manager,) zainstaluj repo. Uruchom i wejdź w opcje, dodaj dodaj obsługę pulpitu, i zrób tak aby pcmanfm zam się włączał przy starcie OS-a. Teraz już masz inny niż standardowy menadżer plików gotowy do użytku. ;)
P-3168
GoldWolf
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2009-01-01 20:08:14
Szkoda że wcześniej nie zapytałem już od wczoraj się tym katuje, a katuje się coraz więcej bo chciałem jeszcze Firefoxa3.0, a moje katusze polegają na tym, że Debian + Firefox3.0 = ICECAT(Różnice z Mozilla Firefox) czego nie wiedziałem, a w reposach tego do ściągnięcie prawie nie mam.

Ja akurat wybrałem inne środowisko bo nie chciałem tych wszystkich nie potrzebnych aplikacji, tylko trochę się przeliczyłem, ale nie poddaje ....
P-3171
zori
» 2009-01-01 20:31:27
Ja uzywam XP jak chyba wiekszośc ludzi.
P-3173
pekfos
» 2009-01-01 22:39:40
a ja Visty (i nie zawsze jestem z tego zadowolony:P)
P-3183
GoldWolf
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2009-01-02 11:08:19
No zainstalowałem sobie tego ICEwm spoko bez problemów, bo Fluxbox nie dałem rady skonfigurować. Ale mam nadzieje, że idzie tam ustawić by się na śmierć nie zaklikać, bo na razie wszystko w pasku trzeba klikać ?!?!
Spoko też działa pcmanfm tylko go jeszcze nie podpiąłem pod ica.
P-3194
GoldWolf
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2009-01-04 18:35:42
Niestety z Debianem mi się nie udało po 4h walczenia ze sterownikami ATI, dzisiaj odpuściłem sobie ta dystrybucje.

Zainstalowałem Xubuntu i na razie jest spoko, i praktycznie mam tylko problem z czytnikiem kart, na który prawdopodobnie znalazłem już odpowiedz  problem usb(czytnik kart)

Jeszcze mi zostaje włączenie dźwięku przez k.optyczny i konfiguracja drukarki by z postscriptu mi nie szła bo krzaki przez USB drukuje. I testowanie szkoda, że Borland na tym ucierpiał ale trzeba wreszcie zmienić tego zasłużonego XP ...
P-3370
GoldWolf
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2009-01-10 09:24:17
Poradziłem sobie ze wszystkim mam takie jednak dwa małe nie dostatki:
po pierwsze drukarka drukuje mi krzaki sterowniki są ogólne Lexmark 312,
druga sprawa to, iż w firefox 3.0.5 podczas powiększania strony (Skalowania) obrazki na stronach tracą jakość w win tego nie ma.


Edit: niestety nie dałem rady próbowałem powalczyć ale kilka rzeczy mi nie pasowało i z wielkich nadziej nic nie wyszło ;-( na osłodę:

słodzik 1,
słodzik 2.

Za 5h spróbuje zobaczyć czego to jest wart nowy Windows 7(Beta) ...

Pozdrawiam czas wrócić do rzeczywistości .....
P-3601
1 « 2 » 3
Poprzednia strona Strona 2 z 3 Następna strona