Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

27 lat a C++ sens ?

Ostatnio zmodyfikowano 2013-04-23 22:51
Autor Wiadomość
Grzybi1991
» 2013-04-23 22:46:52
Dzięki, teraz całkiem dobrze stoję z czasem więc tak jak wcześniej już pisałem każdą wolną chwilę poświęcam na nauce C++( i na pisaniu jak na razie prostych programików konsolowych) :) ale doszła już kolejna motywacja,że jednak nie jestem jeszcze za stary na układaniu sobie przyszłości w tym kierunku :)
P-81097
akwes
» 2013-04-23 22:51:22
@jsc, tester kodu? Hm... to chyba ciężki kawałek chleba jeżeli mamy to samo na myśli. Osobiście miałem kontakt z jedną firmą, która zajmuje się testowaniem kodu innych firm. Zapytałem o przykładowe zadanie praktykanta: akurat się zdarzyło, że mieli praktykanta, jego zadaniem było napisać skrypt w pythonie, który miał testować poprawność konstruktorów kopiujących w kodzie C++ firmy zewnętrznej. Trochę mnie to przeraziło ;> Bo poza znajomością perfekcyjną C++ wymagali wiele więcej.

Firma to Parasoft, mają oddział w Polsce, w Krakowie, a historię słyszałem na targach od osoby tam pracującej. Możesz zapytać ich o praktyki i podesłać CV. Firma zajmuje się wieloma rzeczami ale w dużej mierze (według pana z targów pracy) poprawnością i podnoszeniem jakości kodu napisanego przez zewnętrzne firmy.
P-81098
1 « 2 »
Poprzednia strona Strona 2 z 2