Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Praca Programisty (pytania)

Ostatnio zmodyfikowano 2009-04-04 14:57
Autor Wiadomość
Fletcher
Temat założony przez niniejszego użytkownika
Praca Programisty (pytania)
» 2009-04-03 17:43:34
Tak więc zbliża się ten czas kiedy będę musiał wybrać sobie nowo szkołę. Jakoś naszła mnie dziwna chęć zostać programisto c++ i dla tego mam kilka pytani.

1)Ile osób nie kończy studiów?
2)Czy programista świeżo po studiach mam problemy z znalezieniem pracy?
3)Jakie są zarobki programisty świeżo po studiach.
4)Jakie są zarobki programisty z kilkuletnim doświadczeniem?
 
P-5236
GoldWolf
» 2009-04-03 20:07:21
1. Chyba nie wielu z nas to wie, bo akurat dyr szkół wyższych to u nas mało ...
Ale ogólnie programiście dobremu ciężko jest ukończyć szkołę, niestety byś musiał trafić na szkołę słabą, albo byś musiał trafić na dobry profil. Do tego dodam, że na studiach nie nauczysz się programować, chyba że dobrze trafisz.

Ja w mojej szkole miałem, C i C++, PHP, Jave, HTML, SQL, Flash więc nie miałem szczęścia, do tego masz wiele nieprzydatnych przedmiotów, jak Fizyka... i nie ma tak naprawdę czasu...

2. Jeśli jesteś dobrym programistą to nie powinno być problemu, jednak czasami trzeba mieć szczęście, zresztą jak w życiu

3. Tu podobnie jw czyli dobrze trafisz dobrze zarobisz, źle trafisz to będziesz pracować po 24h i masę projektów na głowie

4. nie wiem
P-5238
DejaVu
» 2009-04-03 21:23:37
Ad 4. Weź gazetę do ręki, w której będą średnie krajowe wg zawodów lub poszukaj w googlach na ten temat.

/edit:

Ad 3. Zarobki programisty nawet jako student będą zależały od Twoich umiejętności. Miejsce pracy ma również wpływ na zarobki programistów. Język programowania także jest czynnikiem wpływającym na zarobki.
P-5243
Fletcher
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2009-04-04 14:44:36
Dzięki, perspektywa szkoły wyższej mnie przeraża. Cóż na razie jednak będę się martwic szkoło średnio.
P-5275
GoldWolf
» 2009-04-04 14:57:11
TO myślę iż powinieneś zamknąć temat jeśli satysfakcjonuje cię odpowiedź.
P-5277
« 1 »
  Strona 1 z 1