Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Tablet Manta MID001 i kompilator c++

Ostatnio zmodyfikowano 2012-08-20 19:01
Autor Wiadomość
ison
» 2012-08-20 15:30:05
To ile trzyma zależy od tego w jaki sposób się go użytkuje ;) 3000 mAh
Jedyne co to jak się kupi ten tablet to trzeba od razu wymienić zasilacz bo ten w zestawie jest kijowy, generuje takie zakłócenia, że praktycznie nie da się użytkować ekranu dotykowego podczas ładowania, ale to wystarczy wymienić ładowarkę na normalniejszą albo spróbować zamontować jakiś filtr ferrytowy.
P-63079
Mrovqa
» 2012-08-20 16:55:58
Polecam kupno tableta z windowsem 8, ale i tak klawiatura ekranowa to nie jest dobry pomysł na programowanie.
A kto mówił, że na tablecie da się kodzić tylko na klawiaturze ekranowej? Słyszałeś o czymś takim jak stacja dokująca -_-'? Podpinasz i masz coś ala netbook.

Ja na twoim miejsc kupił bym za tę cenę netbooka, tylko nie chińskiego :)
Masz coś do chińskich produktów? Wbrew pozorom są one dobre. To jest jedna z najlepszych gospodarek świata, nie wspominając o niskim koszcie produkcji... Jak kupisz chińskiego noname'a to się nie dziw, że szmelc. Kraj produkcji != jakość produktu. W google na szybko wrzuciłem hasło "produkcja w chinach" i oto jeden z pierwszych linków:
http://itbiznes.pl/art38818.html
P-63088
Badman
» 2012-08-20 16:59:46
Tak jak napisał ison zależy od użytkowania. Jeżeli używam tylko do netu to wystarcza na 4 h z hakiem, kiedy mój synek się dorwie i pogrywa w gierki to trwa to jakąś godzine.
Tak na marginesie to widziałem jej wnętrzności i sądzę, że z wymianą na pojemnieszy akumulator nie było by problemu inna sprawa to jak jest rozwiązany system ładowania, a co się z tym wiąże poziom naładowania wymienionego pojemniejszego akumulatorka.
Dodam, że najpierw napaliłem się na wynalazek tescowy myaudio coś tam, jdnak po kilku godzinach oddałem go (reklamowałem niezgodność opisu na pudełku, a stan faktyczny, czyli brak złącza hdmi). Nie dość, że angry birds przycinało to w dodatku miałem wrażenie że jest tam dotyk rezystancyjny, a nie pojemnościowy.

U mnie nie ma problemu podczas ładowania tableta i pracy na nim, ekran działa normalnie...

Co do zewnętrznej klawiatury to myslę, że bez problemu powinna działać klawiatura podłączona do portu usb. Kiedy wrócę do domu dam znać co z zewnętrzną klawiatuą usb, dodatkowo wypróbuję podłączenie kilku uządzeń przez hub usb.
P-63090
Mrovqa
» 2012-08-20 19:01:43
Jeżeli są sterowniki, to powinno działać bez problemu ;) Chyba, że byłby problem z zasilaniem (tak gdybam :P), w co szczerze mówiąc wątpię :P
P-63105
1 « 2 »
Poprzednia strona Strona 2 z 2