Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

[OpenGl] Brak folderu "GL" w VC++ 2008 EE

Ostatnio zmodyfikowano 2012-08-28 09:18
Autor Wiadomość
sinoo
Temat założony przez niniejszego użytkownika
[OpenGl] Brak folderu "GL" w VC++ 2008 EE
» 2012-08-27 13:03:37
Witam,
Jakiś czas temu postanowiłem zająć się OpenGL i napotkałem pewien problem w kompilatorze. Otóż przy instalacji GLUT'a zauważyłem, że w folderze "Microsoft Visual Studio 9.0\VC\include" nie ma folderu GL z biblioteką OpenGL. Pytanie do was - skąd mogę sciągnąć bibliotekę OpenGL na VC++ 2008 Express. Przeszukałem już google wzdłuż i wszerz i się poddaję. Może mam utworzyć folder ręcznie i wrzucić tam GLUT'a? Ale wtedy jak zlinkuje OpenGl skoro go tam nie ma.

Liczę na wasza pomoc :)
P-63765
yoogi
» 2012-08-27 13:06:23
Musisz pobrać tego gluta, oby nie z nosa :)
P-63766
sinoo
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2012-08-27 13:58:24
Mam sciagnietego GLUT'a. Problem to brak folderu GL w "include" - powinna tam być biblioteka OpenGL - do niej jest mi potrzebny GLUT.
P-63769
Mrovqa
» 2012-08-27 14:04:04
Problem to brak folderu GL w "include"
To go utwórz...
- powinna tam być biblioteka OpenGL - do niej jest mi potrzebny GLUT.
Od kiedy OGL jest biblioteką standardową, która powinna być dołączana do IDE?
P-63770
Dragonit
» 2012-08-27 14:07:03
P-63771
yoogi
» 2012-08-27 14:29:47
@mrówa, nie rozumiem cię, czemu ty jesteś taki złośliwy do każdego. Wydaje mi się, że z kimś rywalizujesz, kto walnie lepszy pocisk i zironizuje komuś w poście. Teraz znowu trafiła się moda na koniki, zapoczątkowana przez m4tx'a, który je zgnoił, a w co niektórych odezwał się instynkt stadny

W dev cpp z tego co pamiętam był folder GL z nagłówkami.
P-63774
Mrovqa
» 2012-08-27 15:04:34
nie rozumiem cię, czemu ty jesteś taki złośliwy do każdego.
Wskaż moją złośliwość, konkretne słowa. Ja jej nigdzie nie widzę. Odpowiedź jest na takim poziomie, jak pytanie (tam to jest przecież oczywistość).

Wydaje mi się, że z kimś rywalizujesz, kto walnie lepszy pocisk i zironizuje komuś w poście. Teraz znowu trafiła się moda na koniki, zapoczątkowana przez m4tx'a, który je zgnoił, a w co niektórych odezwał się instynkt stadny
To właśnie z Tobą jest coś nie tak... Jak zwykle - szukasz problemu tam, gdzie go nie ma. Nie wszyscy są tacy jak Ty. Coś się tak do mnie przyczepił? Chcę tylko pomóc, a Ty - pomijając offtop (bo to norma na forum :P) i oskarżenie - próbujesz mi to uniemożliwić. Co ja Ci/autorowi zrobiłem? Wyjaśniłem sprawę? Czy pomaganie innym jest aż tak złe?

W dev cpp z tego co pamiętam był folder GL z nagłówkami.
Co ma piernik do wiatraka? Visaul to nie Dev. Z Devem to Ty daleko nie zajdziesz... Btw sprawdziłem to sobie teraz (mam wersje z grudnia 2011 o ile dobrze pamiętam) i nie ma nigdzie tego folderu z nagłówkami.
P-63776
yoogi
» 2012-08-27 15:52:58
Nie muszę ci nic udowadniać, ja twój wielokropek mogę inaczej odbierać niż ty tego chcesz. Dla przykładu człowiek śmiejąc się ukazuje radość, pies to odbiera jako agresję

Jak ktoś kogoś oskarży o coś, to najlepiej oskarżyć go o to samo, żeby nie być gorszym. Może akurat jest problem, a ty go nie widzisz. Nikogo nie ma takiego jak ja, każdy jest inny. Ja się do ciebie nie przyczepiłem. Bardzo dobrze, że chcesz pomóc. Ty już mu pomogłeś, więc jak mam tobie to uniemożliwić ? Kto powiedział, że coś komuś zrobiłeś ? Nie miałeś żadnej sprawy wyjaśniać. Znowu, nikt nic nie pisał, że pomaganie jest złe

Sam jesteś piernik. Ja nigdzie nie piszę, żeby korzystał z dev cpp, a IDE jak IDE, ja kilka lat temu pobrałem DEVa 4.9.9.6 (chyba) i mam tam folder GL
P-63778
« 1 » 2
  Strona 1 z 2 Następna strona