Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Obsługa plików w C++

Ostatnio zmodyfikowano 2009-05-01 11:07
Autor Wiadomość
mms1994
Temat założony przez niniejszego użytkownika
Obsługa plików w C++
» 2009-04-11 18:32:49
Witam!
Czy da się, czy istnieje komenda/funkcja która otwiera, tworzy i wpisuje do pliku txt jakieś dane??
P-5495
DejaVu
» 2009-04-11 18:34:54
P-5496
mms1994
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2009-04-11 18:39:23
Ale czy mógłby mi to ktoś wytłumaczyć: mi chodzi głównie o to aby w wyniku ukończenia liczenia program otwierał rata.txt i wyświetlał te same dane:


C/C++
#include <conio.h>
#include <iostream>

int main()
{
    using namespace std;
    double a, b, c, d, e;
   
    cout << "Podaj wysokosc kredytu: " << endl;
    cin >> a;
    cout << "Podaj liczbe rat: " << endl;
    cin >> b;
    cout << "Podaj oprocentowanie kredytu(w procentach): " << endl;
    cin >> c;
    cout << "Podaj wielkosc prowizji" << endl;
    cout << "(w procentach, w przypadku braku napisz 'O'): " << endl;
    cin >> d;
    cout << "Podaj wielkosc ubezbieczenia kredytu" << endl;
    cout << "(w procentach, w przypadku braku napisz 'O'): " << endl;
    cin >> e;
    cout << "Calkowita cena oprocentowania kredytu wynosi: " <<(( c + d + e ) * a ) / 100 << endl;
    cout << "Calkowity koszt kredytu wynosi: " <<((( c + d + e ) * a ) / 100 ) + a << endl;
    cout << "Rata miesieczna wynosi: " <<(((( c + d + e ) * a ) / 100 ) + a ) / b << endl;
   
    getch();
    return( 0 );
}
P-5497
DejaVu
» 2009-04-11 18:44:31
Dla mnie to Ty czekasz na gotowe rozwiązanie. Przeczytaj lekcję kursu, na forum jest pełno tematów odnośnie odczytu/zapisu danych z/do pliku. Z pytania, które postawiłeś wyraźnie widać, że nawet nie zapoznałeś się z treścią materiałów do którego podałem Ci linka.
P-5499
mms1994
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2009-04-15 12:30:45
Witam!!!
Z powodu świąt nie mogłem tego napisać[goście itp.]:
1. Nie oczekuję na gotowe rozwiązanie.
2. Przecież nie wszyscy rozumieją wszystko.
3. Zakładając ten temat oczekiwałem że ktoś miły jasno i dokładnie mi to wytłumaczy.
P-5707
DejaVu
» 2009-04-15 12:54:20
Dostałeś materiały w których znajduje się odpowiedź, a Ty nawet nie raczyłeś ich przeczytać. Jest napisana odpowiedź pod tym linkiem, który otrzymałeś ode mnie. Jeśli będziesz miał pytania, na które nie znajdziesz odpowiedzi w materiale, do którego dostałeś link to pytaj. Nie chce mi się pisać 50 razy tego samego, bo chcesz być traktowany indywidualnie. Tematy, które nie są wystarczająco dobrze wyjaśnione w kursie były przedyskutowane na forum jeśli była taka potrzeba. Ty się pytasz jak pracować z plikami i dostałeś materiał, w którym masz odpowiedź.
P-5708
GoldWolf
» 2009-04-15 19:25:23
Życie to nie bajka nie zawsze się dobrze kończy.

Staramy się na tym forum propagować samoobsługę, ty masz problem my nakierowujemy cię na to jak to zrobić.
Jeśli ty nie chcesz z tego korzystać to pomyliłeś forum...
Jeśli przesiedziałeś nad problemem chociaż 2 - 3 h i nadal nie umiesz to daj znać

PS napisz też co próbowałeś ...
P-5725
jimmye
...
» 2009-04-17 14:34:34
@mms1994
Przeczytałem uważnie kurs i wszystko wiem ;) Poprostu poświęcam więcej uwagi szczegółom, nie wiem jak Ty.
P-5781
« 1 » 2
  Strona 1 z 2 Następna strona