Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Jaka dystrybucja linuxa ?

Ostatnio zmodyfikowano 2009-04-16 19:41
Autor Wiadomość
lynx
» 2009-04-14 22:51:13
Debian jest nieco bardziej dla zaawansowanych. Zainstaluj sobie pod tym Ubuntu inne środowisko graficzne np. Icewm. :)
P-5680
GoldWolf
» 2009-04-14 23:09:50
Za dużo zabawy przecież nie chodzi o stratę czasu....

Debian wcale nie jest do zaawansowanych ....

Mi np kumpel polecił Centos, nie podpadł mi ale mu akurat świetnie pasuje

Problem z linuxami jest taki, że jest ich po prostu za dużo i każdy z nas pewno by coś znalazł dla siebie ale musiałby szukać i szukać i szukać ... a kto na to ma czas
P-5683
Proxym
» 2009-04-15 08:40:16
Czasem jak używasz jakieś dystrybucji stwierdzasz, że nie jest ona dla Ciebie i szukasz innej.
P-5692
GoldWolf
» 2009-04-16 07:32:08
Problem w tym, że szkoda czasu na te szukanie ...
Nie mówiąc o przystosowaniu danego systemu pod swój profil...
P-5738
krdk
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2009-04-16 09:51:53
Tak... Ja już sobie dałem spokój.Ubuntu mi się zrąbało (znowu) a nie chce mi się od nowa instalować to siedzę na XP-ku. I jeszcze ta konfiguracja linuxa dużo czasu zajmuje.
P-5739
GoldWolf
» 2009-04-16 10:00:04
Zgodzę się ja prawie miechy miałem ale i została mi ostatnia rzecz nie działał mi drukarka chociaż powinna, sporo rzeczy już sobie ładnie wykonałem ale wkurzało mnie, iż kilka nie działało ....
Jestem dzieckiem wina i tak raczej zostanie...
Chociaż od czasu do czasu na pewno na virtualach będę się linuchem bawić...

Teraz mam Win7beta i jest bardzo zadowolony, miałem 3 zwiechy(restarty) ale po za tym od lutego super śmiga...
P-5740
krdk
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2009-04-16 10:02:12
Ja linux'a miałem 2 dni i miałem 2 "zwiechy" (gdy instalowałem ICEwm) :/ Mam pecha lu linux'ów :(
P-5741
Proxym
» 2009-04-16 10:53:22
każdy używa tego co chce. Co do drukarek, ogólnie obsługi urządzeń w Linux to wina producentów (brak sterowników). Jeśli chcesz używać Linux (wygodnie, a nie walczyć z nim), to niestety trzeba patrzeć jaki sprzęt kupujesz, a nie jak z win, że widzisz i mówisz "ale ładny i fajny biorę to", i pod win działa. Nagle stwierdzasz "Będę używał Linux'a...", instalujesz i jest cacy, potem stwierdzasz "no to przydało by się coś wydrukować", a tu naglę się okazuje że kochany producent twojego urządzenia nie wspiera niczego innego poza M$. Niestety długo jeszcze tak będzie, dlatego ja np. kupując nowe części do swoich maszyn, patrzę na producentów (bo są i tacy co widzą Linux i wydając dla niego sterowniki).
Jeśli postanowisz zmienić win na lin :P to musisz zrobić rachunek zysków i strat, niestety.
Pozdrawiam.
P-5743
1 2 « 3 » 4
Poprzednia strona Strona 3 z 4 Następna strona