Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

[C++] Sortowanie funkcją std::sort - problem

Ostatnio zmodyfikowano 2012-10-01 18:54
Autor Wiadomość
DejaVu
» 2012-10-01 16:33:24
Dostałeś precyzyjne podpowiedzi. Jeżeli ich nie rozumiesz to znaczy, że nie znasz podstaw, a tym samym nie potrafisz programować. Wskazano Ci linijki w których masz błędy oraz dostałeś link do dokumentacji w której jest przykład zastosowania std::sort.
P-65913
futerko
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2012-10-01 17:35:57
tak masz racje, nie jestem programista , nie potrafie, ale sie ucze proboje i chce chociaz sprobowac nim zostac. niestety ty jestes osoba, ktora z gory spisuje na straty i mowi pod nosem niech wypie^^^la ;) czytalem wszystko, kombinowalem, nie domyslilem sie o co wam chodzi w waszych podpowiedziach, tak cie boli dac wieksza podpowiedz? rozumiem ze nie napiszesz za mnie programu to jest jasne, ale podpowiedz ? badz czlowiekem a nie cwokem
P-65919
SeaMonster131
» 2012-10-01 17:39:10
tak masz racje, nie jestem programista , nie potrafie, ale sie ucze proboje i chce chociaz sprobowac nim zostac.
"To nie pchaj się na głęboką wodę, skoro nie umiesz pływać."
DejaVu dał Ci linka, w którym masz opisany przykład. Więc po co chcesz dostać większą podpowiedź, skoro praktycznie dostałeś gotowca? Programowanie to nie tylko pisanie aplikacji, ale też logiczne myślenie.
P-65920
DejaVu
» 2012-10-01 17:42:35
badz czlowiekem a nie cwokem
Jeżeli nie chcesz korzystać z naszego forum - możesz pójść gdzieś indziej. Gdyby poszła inwektywa w kierunku innego użytkownika - już byś miał bana. Nie będę tutaj tolerował takiego zachowania, więc waż się ze słowami tym bardziej, że dostałeś gotowca w drugim poście tego tematu.
P-65921
futerko
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2012-10-01 17:49:43
ten gotowiec ktorego mi daliscie juz dawno uzylem, czytalem ten artykul przed napisaniem tego tematu, staram sie umiescic sort() do mojego programu, jest praktycznie identycznie, ale nie idzie.. czemu ?


@SeaMonster131
idac na gleboka wode szybciej sie nauczysz plywac z pomoca
P-65923
DejaVu
» 2012-10-01 17:52:29
Gdyby było tak samo to by działało to raz, a dwa - Mrovqa wskazała Ci wszystkie błędy w kodzie. Reasumując: prędzej zatoniesz niż nauczysz się pływać nie czytając uważnie tego co do Ciebie piszą koledzy z forum.

/edit:
Nie graj więc eksperta, że wiesz co jest lepsze dla początkującego bo my tu udzielamy porad i wskazówek od dobrych 5 lat i z pewnością lepiej wiemy jakie błędy popełniają początkujący programiści oraz z czego one wynikają.
P-65924
futerko
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2012-10-01 18:54:58
sort pracuje na intach, morqva zacytowal kawalek z konwertowania string na int, to jest ten problem ? powinnem robic to innym sposobem?

@dejavu
moze i udzielasz porad, ale ciezko jest je z ciebie wydusic :)
P-65931
1 « 2 »
Poprzednia strona Strona 2 z 2