Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Klasa samochód z Menu

Ostatnio zmodyfikowano 2009-05-05 13:49
Autor Wiadomość
GoldWolf
» 2009-05-05 12:22:25
Nie gra, dostał odpowiedz i już go tutaj nie zobaczymy. Ogólnie takie tematy są martwe, ale że akurat trochę czasu nad tym posiedziałem, to chciałem pomóc.
P-6490
JarekKatowice
» 2009-05-05 12:24:34
Oczywiscie ze tak , szczerze i naprawde podziwiam Cie za cierpliwosc. Ciebie i innych. Jednak uwazam z doswiadczenia ze on bawil sie dobrze. Ale moge sie mylic.
P-6492
DejaVu
» 2009-05-05 12:26:50
My uczymy się wysokiego poziomu kultury i staramy przejawiać się dobrą wolę :) Do dzieci to ja akurat nie należę, bo już dawno powiedziałem, że głosu w tym temacie nie będę zabierał - udzieliłem mu pomocy (dostał rozwiązanie) daaaaawno temu (jeszcze zanim pojawił się ten temat). Pomimo tego faktu 'zabawa' trwa :)
P-6494
GoldWolf
» 2009-05-05 12:31:25
Nie wiem tak bym tego nie odebrał. Były trzy takie tematu, akurat nie wiem czy bym się bawił dobrze. Powiem Wam szczerze, iż to jest dobry trening, owszem trochę zaczynał grać na nerwach. Jak człowiek jest w coś zaangażowany to pewnie nie dostrzega takich rzeczy.

Zabawa jest dobra w tedy gdy się zna odpowiedź.
P-6496
JarekKatowice
» 2009-05-05 12:33:01
herhehehehehe no chyba ze tak :)
Ja nie powiedzialem ze ktos tu jest dzieckiem tylko mlodym czlowiekiem :)
wiesz ja mam 32 lata juz wiele razy widzialem takich cwaniaczkow jak Macius dlatego tylko kiwalem glowa widzac wasza cierpliwosc :)
P-6498
GoldWolf
» 2009-05-05 12:37:44
Ja akurat po mimo swego wieku, nie spotkałem się jeszcze z takim czymś dlatego łatwo mogłem wpaść w pułapkę. Z drugiej strony nikogo nie obrażając, nie podejrzewam dzisiejszej młodzieży od taką inteligencję. To nie że tak jest(wszyscy są głupi), ale ci lepsi nie mają czasu marnować na takie głupoty. Z drugiej strony jakiś przyszły pschocośtam mógłby się tak pobawić.
P-6499
DejaVu
» 2009-05-05 12:39:43
Dante: cieszę się, że chcesz mu pomóc. Pozytywnie wpływa to na wizerunek naszego forum. Myślę, że Ty zrobiłeś to co mogłeś i wykazałeś się cierpliwością w stosunku do niego jak i przejawiałeś dobrą wolę pomocy. To, że on nie potrafi korzystać z Twojej pomocy (jak i innych, którzy się wcześniej udzielali) świadczy o tym, że nie jesteśmy w stanie mu pomóc nie dając mu gotowego programu. Podsumowując: temat możemy w moim przekonaniu zamknąć, ponieważ Macius700 za post albo za dwa znowu wklei cały kod programu i ponowi swoją 'prośbę' w stylu 'proszę dokończyć mój program'.
P-6501
GoldWolf
» 2009-05-05 12:42:30
Macius700 za post albo za dwa znowu wklei cały kod programu i ponowi swoją 'prośbę' w stylu 'proszę dokończyć mój program'.To bym spadł ze stołka, czasami takie tekst są bardzo pozytywne w swojej głupocie.

Dlatego nie uważam tego za zabawę. Szczególnie, że kodzik mogłem cały wkleić i było by to w 3 postach. Temat bardzo dobry do analizy.
P-6503
1 2 3 4 5 6 7 « 8 » 9
Poprzednia strona Strona 8 z 9 Następna strona