Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?
Autor: Brian 'Beej' Hall <beej@piratehaven.org>
Tłumaczenie: Bartosz Zapałowski <bartek@klepisko.eu.org>
Biblioteki C++

Wołanie o pomoc

[lekcja] Rozdzał 9. Kontakt z autorem kursu.
Trochę dużo tego było. Mam nadzieję, że przynajmniej część zamieszczonych tu informacji była dokładna i szczerze wierzę, że nie ma tu żadnych poważnych błądów. Zgoba, oczywiste jest, że wszędzie są błedy.

Tak więc, niech to będzie dla ciebie ostrzeżeniem! Przepraszam, jeśli pewne nieścisłosci zawrate tu i ówdzie wywołały u ciebie smutek, ale nie możesz mnie czynić za to odpowiedzialny. Widzisz, nie odpowiadam za nawet pojedyncze słowo z tego dokumentu, bowiem wszystko to może być komplenie i całkowicie złe.

Ale prawdopodobnie nie jest. Przecież spędziłem wiele, wiele godzin babrając się tymi rzeczami, zaimplementowałem liczne narzędzia sieciowe TCP/IP korzystając z tych informacji, napisałem silniki do gier dla wielu użytkowników, i tak dalej. Ale nie jestem Bogiem, jeśli chodzi o gniazda; jestem po prostu człowiekiem.

Przy okazji, jeśli ktokolwiek ma konstruktywną (lub nie) krytykę odnośnie tego dokumentu, proszę o wysłanie maila na adres <beej@piratehaven.org> a ja spróbuję zrobić co mogę, by spostować informacje.

Jeśli się zastanawiasz dlaczego to zrobiłem, to powiem, że zrobiłem to dla pieniędzi. Ha! Prawdę mówiąc, nie. Zrobiłem to, ponieważ wiele ludzi zadawało mi pytania związane z gniazdami i kiedy mówiłem im, że myślałem nad zebraniem tego wszystkiego do kupy na jednej stronie o gniazdach, oni mówili "Faaaajnie!". Poza tym, myślę, że cała ta ciężko zdobyta wiedza się zmarnuję, jeśli jej nie podzielę z innymi. Sieć jest akurat doskonałym nośnikiem wiedzy. Zachęcam innych, by dostarczali takich informacji, jeśli jest to tylko możliwe.

Dobra, koniec tego -- wracaj do kodowania! ;-)
Poprzedni dokument Następny dokument
FAQ To jest ostatni dokument.
Nie ma następnego dokumentu.