Panel użytkownika
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Nie masz jeszcze konta?

Pomysł na projekt z programowania komponentowego w C++

Ostatnio zmodyfikowano 2010-04-27 00:20
Autor Wiadomość
mushellqa
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2010-04-26 22:02:04
"Wykorzystanie jakiejś biblioteki graficznej" - to jest właśnie to czego chciałabym uniknąć :) No ale jeśli już to jakiej? proszę o propozycje, mając na uwadze, ze nie znam żadnej... więc żebym zdążyła niezbędne rzeczy w rozsądnym czasie przyswoić.
Na razie ta grafika mnie przeraża, ale i tak kiedyś będę musiała przejść "inicjację" :P
A poza tym, myślicie że ten Arcanoid to dobry pomysł patrząc pod kątem Visuala i komponentów? W ogóle to powinno być zrealizowane obiektowo, z dziedziczeniem itp.

A implementacja algorytmów... to temat mojej pracy mgr więc i tak mnie to nie ominie :)

PS. Co do szachów racja - na pewno by musiał być 'komputer' :)
P-16386
dmx81
» 2010-04-26 23:44:13
allegro - opisane w dziale kursy, mozna naprawde szybko opanowac potrzebne podstawy wyswietlania grafiki, poki co animacje, timery itd mozna ominac
P-16387
DejaVu
» 2010-04-27 00:02:58
<< nvm >>
P-16388
mushellqa
Temat założony przez niniejszego użytkownika
» 2010-04-27 00:20:30
? czyżby nevermind? :)

Przejrzałam te lekcje Allegro, muszę przyznać, że wygląda to wszystko prosto i przyjaźnie, pytanie tylko jak jest w praktyce, ale to się dowiem jak spróbuję.

OK, dziękuję wszystkim za pomysły, właśnie idę się z nimi przespać ;P Oczywiście przed południem jeszcze tu zajrzę, więc gdyby ktoś cierpiał na bezsenność i miał ochotę dorzucić swoje 3 grosze, to zachęcam.

Do przeczytania.
P-16389
1 « 2 »
Poprzednia strona Strona 2 z 2